تعمیرکار داکت اسپلیت: نکات طلایی انتخاب تعمیرکار duct split

اگر شما هم برای تامین هوای گرم در فصول سرد سال و خنک سازی محیط اطراف خود در روزهای گرم سال از داکت اسپلیت ها استفاده می کنید، ممکن است برایتان پیش آمده باشد که دستگاه دچار مشکل شود و نتواند وظیفه خود را انجام بدهد. در چنین شرایطی باید به تعمیرکار داکت اسپلیت مراجعه کرده و برای رفع مشکل از او کمک بگیرید. ما در این مقاله به بررسی ویژگی های مورد نیاز یک تعمیرکار حرفه ای و پرداخته ایم، با ما همراه باشید.

چنانچه به اطلاعات دیگری در زمینه عیب یابی و رفع عیب این دسته از تاسیسات سرمایشی نیاز دارید، می توانید به صفحه تعمیر داکت اسپلیت مراجعه کنید.

اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت

یک تعمیرکار داکت اسپلیت چه ویژگی هایی دارد ؟

از آنجایی که داکت اسپلیت یکی از سیستم های تخصصی می باشد، لازم است افرادی که به نصب یا تعمیر آن می پردازند، مهارت و تجربه کافی را داشته باشند.در این بخش به ارائه  ویژگی های مورد نیاز این افراد می پردازیم:

شناخت کامل اجزا و قطعات داکت اسپلیت

 یکی از ویژگی های مهمی که یک تعمیرکار داکت اسپلیت باید داشته باشد، شناخت و آگاهی کافی روی تمامی اجزا و قطعات سازنده این دستگاه است. این ویژگی باعث می شود تا در صورت بروز مشکل در سیستم، تعمیرکار بتواند با تکیه بر دانش و شناخت خود از قطعات، طی کوتاه ترین زمان ممکن به سراغ قطعه معیوب برود و در نهایت آن را تعویض یا تعمیر کرده و مشکل ایجاد شده را حل نماید.

تجربه و مهارت کافی

داشتن تجربه و مهارت کافی از دیگر ویژگی های مورد نیاز تعمیرکاران داکت اسپلیت می باشد. به طور کلی، پروسه تعمیرات به گونه ای است که هرچه تجربه فرد در آن زمینه بیشتر باشد، ممکن است فرآیند تعمیر سریعتر و راحت تر انجام می شود. تعمیرکاری که طی آزمون و خطاهای بسیار، تجربه های بسیاری کسب کرده باشد می تواند خیلی سریع به عیب یابی دستگاه و تعمیر آن بپردازد.

داشتن تجهیزات و ابزار آلات مورد نیاز

تجهیزات و ابزار آلات یکی از مهم ترین فاکتورهای کمک کننده در انجام تعمیرات هستند. یک تعمیرکار داکت اسپلیت باید ابزار مورد نیاز برای انجام کار خود را در اختیار داشته باشد تا با مشکلی مواجه نشود و روند رفع مشکل و خرابی سریع تر به اتمام برسد. وجود برخی ابزار برای انجام تعمیرات داکت اسپلیت مهم است و در صورت نبود آنها نمی توان به برخی از نقاط دستگاه یا قطعات آن دسترسی پیدا کرد.

تعمیرکار داکت اسپلیت

اهمیت سرویس به موقع داکت اسپلیت در پروسه تعمیر چیست؟

از آنجایی که داکت اسپلیت ها وسایلی هستند که مجهز به ویژگی دوحالته می باشند و قادرند در روزهای گرم سال فضا را خنک کنند و در طول فصول سرد به مهیا کردن گرمای مورد نیاز محیط بپردازند، سلامت عملکرد این دستگاه ها در ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل داشتن همین ویژگی دوحالته و کاربرد مهمی که این دستگاه در فراهم کردن آسایش و رفاه ساکنین یک ساختمان دارد، بهتر است به صورت دوره های مشخص به آنها رسیدگی شود.

سرویس به موقع و دوره ای داکت اسپلیت ها باعث می شود عمر مفید آنها بیشتر شود و عملکرد دستگاه بهبود پیدا کند. همچنین در صورتی که سرویسکار در حین انجام کار خود متوجه خرابی احتمالی یا مشکلی در سیستم و یکی از قطعات شود، می تواند قبل از اینکه به مشکلی جدی تبدیل شود، از بروز آن جلوگیری کند. سرویس به موقع داکت اسپلیت در پروسه تعمیر از این جهت حائز اهمیت است که با رسیدگی به موقع دستگاه، احتمال ایجاد هرگونه مشکلی کاهش پیدا می کند.

انجام خدمات عیب یابی و تعمیر داکت اسپلیت

هزینه تعمیر داکت اسپلیت چگونه تعیین می شود ؟

در تعیین هزینه نهایی داکت اسپلیت عوامل بسیاری هستند که می توانند تاثیرگذار باشند که یکی از مهم ترین آنها، میزان عمق خرابی ایجاد شده می باشد. بدیهی است که هر چقدر مشکل ایجاد شده عمیق تر باشد، هزینه تعمیر آن هم بالاتر می رود. از عوامل تاثیرگذار در تعیین هزینه تعمیر داکت اسپلیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • میزان خرابی و مشکل به وجود آمده
 • نیاز یا عدم نیاز به تعویض قطعات
 • کیفیت و قیمت خرید قطعات بسته به نوسانات بازار
 • مدت زمان مورد نیاز جهت رفع مشکل توسط تعمیرکار داکت اسپلیت

فرآیند تعمیر داکت اسپلیت توسط تعمیرکاران چگونه انجام می گیرد ؟

فرآیند عیب یابی duct split به این صورت انجام می شود که بعد از حضور تعمیرکار در محل، ابتدا به عیب یابی و پیدا کردن علت خرابی می پردازد.  کارشناس بعد از مشخص شدن علت مشکل، به بررسی این موضوع می پردازد که آیا قطعه قابل تعمیر می باشد یا باید تعویض شود. در نهایت قطعه تعمیرشده یا تعویضی در جای خود نصب می شود و تعمیرکار با روشن کردن دستگاه و اطمینان حاصل کردن از عملکرد صحیح آن پروسه تعمیر را به پایان می رساند.

تعمیرکار داکت اسپلیت

تعمیرکاران مجموعه ما چه ویژگی های برتری در مقایسه با سایرین دارند؟

یکی از مهم ترین نکاتی که در مجموعه ما به آن توجه می شود، انتخاب تعمیرکاران متخصص و باتجربه است. تمامی نیروهای این شرکت از انواع مختلف فیلترهای تخصصی و اخلاقی عبور کرده و با وسواس خاصی انتخاب می شوند. یکی از فاکتورهای مهم هنگام استخدام داشتن تجربه و تسلط کافی می باشد، داشتن این ویژگی باعث می شود که اگر در طول پروسه تعمیرات، مشکلی پیش آمد، تعمیرکار بتواند با استفاده از تجربیات خود به سرعت خرابی ایجاد شده را رفع کند. این ویژگی علاوه بر اینکه سبب کوتاه تر شدن زمان پروژه می شود، در هزینه نهایی هم تاثیر می گذارد و باعث کمتر شدن آن خواهدد شد.

رایج ترین مشکلاتی که یک تعمیرکار داکت اسپلیت طی پروسه تعمیر با آنها مواجه می شود، کدامند؟

برخی از مشکلات هستند که تعمیرکاران این سیستم ها به طور معمول در کار خود با آنها مواجه می شوند که عبارت اند از:

 • قطع بودن اتصالات برقی و الکتریکی
 • خراب شدن کلید اصلی در اثر استهلاک
 • معیوب شدن برد کنترلر دستگاه
 • گرفتگی یا آسیب دیدگی لوله ها
 • عدم کارکرد صحیح کمپرسور و سوختن آن
 • کم بودن مبرد داکت اسپلیت
 • کثیف بودن فیلترها
تعمیرکار داکت اسپلیت

مجموعه ما در کنار ارائه خدمات اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت چه امتیازهایی را ارائه می دهد ؟

مجموعه ما جهت کسب رضایت شما مشتریان عزیز در کنار انجام خدمات مربوط به عیب یابی و اعزام تعمیرکار داکت اسپلیت، مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین زمان ممکن
 • امکان مشاوره با کارشناسان حرفه ای و متخصص
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و در تمام نقاط تهران
 • بهره مندی از ضمانت ماهه سه ماهه

شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به دریافت خدمات مجموعه راگاسرد با یکی از روش های تماس تلفنی یا پر کردن فرم درخواست اعزام تعمیرکار اقدام نمایید. بعد از ارسال اطلاعات و بررسی آنها توسط کارشناسان مجموعه، بلافاصله نزدیک ترین تعمیرکار به نشانی ارسال شده توسط شما، اعزام می شود و بعد از عیب یابی و پیدا کردن دلیل خرابی، تعمیرکار داکت اسپلیت به رفع آن می پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar