رفع نشتی دیگ چدنی : تعمیر بویلر چدنی موتورخانه

بویلر، یکی از اجزای به کار رفته در موتورخانه است که نقش مهمی را در نگه داشتن، گرم کردن و انتقال آب به اجزای دیگر بر عهده دارد. ممکن است این بخش در طول زمان دچار نشتی شود و دیگر نتواند کار خود را به درستی انجام دهد، در چنین شرایطی باید با استفاده از افراد متخصص و حرفه ای به رفع نشتی دیگ چدنی و تعمیر آن بپردازید. اگر شما هم به دنبال علت خرابی و تعمیر بویلر موتورخانه هستید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ضمناً جهت برقراری ارتباط با بخش تعمیر موتورخانه درخواست اعزام تعمیرکار بویلر چدنی شوفاژ می توانید با استفاده از دکمه تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

تماس(02155957723)
تعمیرکار دیگ چدنی

رفع نشتی بویلر چدنی موتورخانه

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که ممکن است شما هم با آن روبرو شده باشید، نشتی و سوراخ شدن دیگ است. از آنجایی که دیگ های چدنی از کنار هم قرار گرفتن چندین پره تشکیل شده‌اند، اگر یکی از این پره‌ها سوراخ شود، باید خیلی سریع با پره سالم جایگزین شود. در چنین شرایطی اتزم است با کمک تعمیرکاران حرفه ای دیگ به طور کامل باز شود و پره ای که سوراخ شده با یک نمونه سالم تعویض شود. بعد از مرحله تویض، دیگ را با استفاده از آچار دیگ جمع کن مونتاژ کرده و از عملکرد درست آن مطمئن می شوند.

به چه علت بویلر چدنی موتورخانه دچار نشتی می‌شود؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که علت سوراخ شدن دیگ چدنی چیست، همانطور که می دانید آب مصرفی دارای مقداری سختی است، اگر این سختی آب به وسیله دستگاه های سختی گیر گرفته نشود، باعث رسوب بستن در فضای داخلی دیگ می‌شود. در چنین شرایطی بعد از گذشت مدت زمان طولاتی، رسوبات و جرم‌ها سبب سوراخ شدن و ایجاد نشتی دیگ خواهند شد. توصیه کارشناسان ما به شما عزیزان این است که بعد از مشاهده چنین وضعیتی، با کمک یک تیم معتبر، خیلی سریع به تعمیر دیگ چدنی بپردازید.

تعمیر نشتی دیگ چدنی

چرا تعمیر به موقع نشتی بویلر چدنی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

همانطور که گفته شد، دیگ یکی از تجهیزات به کار رفته در سیستم مرکزی موتورخانه است که آب گرم مورد نیاز سیستم را تامین و در خود نگهداری می کند. اگر در این بخش مشکلی به وجود بیاید، قطعا سبب اخلال در عملکرد سایر اجزا خواهد شد. اگر یکی از پره‌های دیگ سوراخ شوند، آب داخل مخزن آنها به بیرون راه پیدا می کند و کارکرد بقیه تجهیزات را تحت تاثیر قرار می دهد. یکی دیگر از دلایلی که توصیه می شود در زمان کوتاهی به رفع خرابی بویلر چدنی پرداخته شود، جلوگیری از ایجاد خسارت های مالی و جانی است؛ زیرا تمامی تجهیزات به کار رفته در این قسمت تخصصی و حساس بوده و از قیمت بالایی برخوردارند.

مجموعه راگاسرد در زمینه تعمیر دیگ چدنی چه مزایایی را ارائه می دهد؟

مجموعه راگاسرد جهت فراهم نمودن راحتی و آسایش مشتریان خود مزایایی را در نظر گرفته است، یکی از این مزایا ارائه گواهی ضمانت در جهت تضمین خدمات انجام شده می باشد. دلیل ارائه این ضمانت نامه، تضمین کیفیت خدمت صورت گرفته توسط نیروهای ما است تا خیال شما مشتریان عزیز از این جهت راحت باشد. برخی دیگر از امتیازهایی که راگاسرد برای شما عزیزان در نظر گرفته است، شامل موارد زیر می شود:

  • ارائه ضمانت نامه مدت دار
  • امکان مشاوره با افراد متخصص
  • ارائه خدمات در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی
  • اعزام تعمیرکار در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • در نظر گرفتن هزینه مناسب طبق تعرفه‌های تعیین شده
تعمیر بویلر چدنی موتورخانه

در صورت تمایل به دریافت خدمات از راگاسرد چه باید بکنید؟

اگر شما هم برای رفع مشکلات انواع سیستم های تهویه مطبوع خود به دنبال مرکزی معتبر می گردید، مجموعه راگاسرد با بهره‌مندی از افراد متخصص آماده خدمت رسانی به شما می باشد. جهت دریافت خدمات ما می توانید از دو راه اقدام نمایید؛ روش اول پر کردن فرم ثبت نام و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن های درج شده در صفحه وب سایت مجموعه است. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات لازم، نزدیک‌ترین تعمیرکار را به آدرس ارسالیتان اعزام می کنند تا او بعد از عیب یابی و انجام مراحل لازم به تعمیر دیگ چدنی بپردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar