تعمیر شوفاژ در تهران

آیا می دانستید که اگر تعمیر شوفاژ خود را به مراکز تخصصی و معتبر بسپارید چقدر می تواند به صرفه تر و بهتر از سپردن به کسی که آماتور و غیر حرفه ای است؟

این دستگاه گرمایشی ممکن است با استفاده مداوم و تمام شدن طول عمر دچار مشکلاتی شود و عملکردی درستی نداشته و نتواند محیط خانه شما را به خوبی قبل گرم نگه دارد، در این مواقع اولین کاری که انجام می دهید، دنبال یک تعمیرکار ماهر شوفاژ هستید تا بتواند با بکارگیری تجربه و مهارت خود، مشکلات و خرابی سیستم گرمایشی را در کم ترین زمان برطرف سازد یا اینکه خودتان می خواهید خودتان این کار به تنهایی انجام دهید.

تماس(02155957723)

ما قصد داریم در این مقاله به طور کامل صفر تا صد تعمیرات و سرویس و نگهداری شوفاژ بپردازیم، برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بهره مندی از مطالب پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله همراه ما باشید. اگر هم وقت کافی برای خواندن مطالب ندارید، می توانید برای اعزام تعمیرکار با این مجموعه تماس بگیرید.

ضمناً جهت کسب اطلاعات در زمینه خدمات مرتبط می توانید از صفحه تعمیر موتورخانه و یا تعمیر پکیج بازدید کنید.

تعمیرکار در حال مجکم کردن پیچ شیر هوای شوفاژ

نحوه عیب یابی شوفاژ و برطرف کردن عیوب دستگاه حرارتی

امروزه بسیاری از مردم به جای استفاده از سیستم های گرمایشی قدیمی مانند بخاری، از دستگاه های حرارتی جدید و به روزتر مانند شوفازها و رادیاتورها استفاده می کنند و دلیل استقبال مردم از این دستگاه های حرارتی جدید، به خاطر سوخت پایین تری که دارند، می باشد.

کاملا بدیهی است که شما هر وسیله یا هر دستگاهی را که خریداری می کنید، به مرور یا نگهداری نادرست کارکرد آن دچار اختلال شده و شما را در روزهای سرد زمستان که به محیطی گرم و دلنشین نیاز دارد، معطل نگه می دارد و خواب را از چشمان شما می گیرد و نمی توانید فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

آن موقع است که دستگاه حرارت مرکزی شما نیاز به عیب یابی و تعمیر دارد. عیب یابی یک امر تخصصی می باشد که حتما باید توسط تعمیرکار قبل از شروع فرایند تعمیر انجام شود، چرا که انجام این کار به سرویسکار کمک می کند تا مشکلات شما را در کم ترین زمان پیدا کرده و با استفاده از روش های مختلف، آنها را برطرف سازد.

تعمیر شیر هوای شوفاژ

خرابی ها و تعمیرات معمول در شوفاژ چیست؟

همان طور که می دانید وجود سیستم های گرمایشی در منازل چه در رابطه با تامین آب رادیاتورها و چه تامین آبگرم مصرفی از اهمیت بالایی برخوردار است. شناخت خرابی ها و مشکلات رایج شوفاژ می تواند شما را در زمان ثبت سفارش یا ارائه توضیحات جهت درخواست تعمیر شوفاژ کمک کند.

علت رسوب گرفتن شوفاژ چیست؟

رسوب گرفتن لوله ها، یکی از مشکلات رایج و معمول شوفاژ است. که اگر سیستم حرارتی محیط را به خوبی گرم نکرد، رسوب گیری می تواند یکی از دلایل از کار افتادن دستگاه باشد. برای رسوب زدایی می بایست شوفاژ را از محل خود خارج کرده و اسید را داخل لوله های آن بریزید و بگذارید 10 الی 20 دقیقه بماند و بعد از آن لوله ها را با آب شست و شو دهید. لازم به ذکر است که برای رفع این مشکلو تعمیر شوفاژ خود از سرویسکار حرفه ای کمک بگیرید.

چرا شوفاژ هوا می گیرد؟

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیاری ازتعمیرکاران در حین عیب یابی و تعمیر شوفاژ با آن مواجه می شوند، هوا گرفتن دستگاه است، چون زمانی که هوا وارد لوله های رادیاتور می شود، گرمایشی مطلوبی نخواهد داشت. نشانه های هوا داشتن سیستم، تولید سر وصدا، گرم نکردن محیط، داغ نشدن بدنه دستگاه و … می باشد.

هواگیری شوفاژ

آب پس دادن و نشتی شوفاژ

نشتی و چکه کردن آب، یکی از خرابی های معمول این دستگاه گرمایشی است، که می تواند به خاطر شل بودن اتصالات و شکستن لوله های آب باشد. که در آخر باعث افت فشار آبگرم یا خراب شدن بخش های دیگر دستگاه می شود. در بررسی های اولیه و عیب یابی، ابتدا باید از سفت بودن اتصالات و عدم وجود سوراخ در جای دیگر شوفاژ مطمئن شوید.

علت اینکه آب موتورخانه گرم است ولی رادیاتور شوفاژ سرد است وگرم نمی شود، چیست؟

سرد بودن رادیاتور شوفاژ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد، که یکی از علت های اصلی آن گرفتگی شیرهای رفت و برگشت می باشد. در وهله اول باید اقدام به هواگیری شوفاژ کنید، که می توانید با استفاده از آچار این کار را به سادگی و آب خوردن انجام دهید. اگر این کار را انجام دادید، اما همچنان مشکل برطرف نشد، می بایست به سراغ پمپ آب بروید، چرا که این مشکل می تواند ناشی از خرابی پمپ آب باشد، که برای رفع این مشکل و تعمیر شوفاژ باید از یک تعمیرکار کمک بگیرید.

تعمیر شوفاژ

نگهداری و سرویس شوفاژ شامل چه مواردی می شود؟

امروزه برخی از افراد، سرویس سیستم سرمایشی یا گرمایشی خود کاری بیهوده و هزینه اضافی می دانند، اما لازم است بدانید که انجام این کار نه تنها بیهوده نیست بلکه از بروز بسیاری از خرابی های احتمالی و هزینه های سنگین تعمیر شوفاز جلوگیری می کند.

هر سیستمی برای عملکرد بهتر و بازدهی بالا، در طول زمان به سرویس های دوره ای نیاز دارد. نگهداری و سرویس شوفاژها به علت نقش مهمی که در تامین گرمای ساختمان و فراهم نمودن آبگرم مصرفی ایفا می کنند، بسیار مهم و ضروری می باشند. زیرا در صورت بروز مشکلی، آسایش ساکنین ساختمان مختل می شود. سرویس شوفاژ در مجموعه ما شامل موارد زیر می شود:

 • رفع نشتی شیر شوفاژ
 • هواگیری رادیاتور منازل
 • تعمیر و تعویض رادیاتور شوفاژ سوراخ شده
 • تعمیر اتصالات شوفاژ
 • جابه جایی و تغییر محل شوفاز

در تعمیرات انواع شوفاژ لازم است به چه نکاتی توجه کنید؟

زمانی که در حال تعمیر یا سرویس دستگاه گرمایشی خود هستید، باید یکسری نکات مهم و ضروری را مدنظر داشته باشید، که در ادامه مطلب به شرح این نکات می پردازیم. دانستن این نکات می تواند آگاهی شما را از کیفیت عملکرد تعمیرکار افزایش دهد. هر سرویسکار ماهری باید با در نظر گرفتن این نکات فرایند تعمیر شوفاژ را آغاز کند.

 • بازیابی کردن آب چگالیده یا کندانس
 • به حداقل رساندن اتلاف گرما
 • تمیز کردن سطوح انتقال حرارت
 • بهینه شدن تصفیه آب
 • بهینه شدن نسبت هوا به سوخت

به چه علت توصیه می کنیم تعمیر شوفاژ خود را به مجموعه ما بسپارید؟

همانطور که در مطالب بالا متوجه شدید، شوفاژ یکی از اجزای مهم و جدانشدنی ساختمان ها به شمار می رود، که وجود آنها برای هر خانه ای ضروری است. به همین دلیل نگهداری و تعمیر به موقع آنها امری بسیاری پراهمیت می باشد و لازم است که توسط یک سرویسکار حرفه ای و به صورت اصولی انجام شود. راگاسرد جهت آسایش و رفاه حال شما با بهره مندی از تیم حرفه ای و متخصص و همچنین با بکارگیری تجهیزات پیشرفته هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. می توانید با خیالی آسوده خدمات مرتبط به تعمیر موتورخانه و رادیاتور شوفاژ و همچنین سایر امور تاسیساتی خود را به ما واگذار کنید.

تعمیر شوفاژ

خدمات تعمیر شوفاژ را در چه نقاطی از تهران انجام می دهیم؟

تعمیرکاران رادیاتور شوفاژ راگاسرد در تمامی نقاط تهران مستقر هستند. چنانچه به دنبال یک سرویسکار ماهر جهت عیب یابی و رفه خرابی های شوفاژ خانه یا محل کارتان هستید، می توانید روی ما حسابب ویژه ای باز کنید. برای درخواست اعزام تعمیرکار به منظور انجام خدمات تعمیر شوفاژ کافی است با مجموعه ما تماس بگیرید، تا یکی از نیروهای خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام کنیم. برخی از خدمات زیر مجموعه این سرویس شامل موارد زیر هستند:

 • اعزام تعمیرکار شوفاژ به شمال تهران
 • اعزام تعمیرکار رایاتور شوفاژ به جنوب تهران
 • ارائه خدمات تعمیرات انواع شوفاژ در مرکز تهران
 • ارائه خدمات مشابه در شرق تهران
 • تعمیرات انواع سیستم هایی گرمایشی در غرب تهران

مجموعه ما در زمینه تعمیر شوفاژ چه مزایایی را رائه می دهد؟

مجموعه راگاسرد با ارج نهادن نظرات شما کاربران عزیز و اطمینان از خدماتی که در زمینه تعمیر شوفاژ و نگهداری از موتورخانه به شما ارائه می دهد، یکسری مزایا و امتیازات ویژه در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می شود:

 • ارائه ضمانت نامه و کارت گارانتی
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی (حتی در ایام تعطیل)
 • امکان مشاوره با کارشناسان و متخصصین این مجموعه
 • استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت
 • خدمت رسانی در تمامی مناطق استان تهران و در کل روزهای هفته

در صورت تمایل به دریافت خدمات از مجموعه ما می توانید با استفاده از دو روش، تلفنی و پر کردن فرم سفارش اقدام به ثبت سفارش خود کنید. همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات شما، بلافاصله نزدیک ترین تعمیرکار خود را در سریع ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar