تعمیر پکیج آریستون: اعزام تعمیرکار ماهر در تهران

پکیج های آریستون وسایلی هستند که امروزه در بسیاری از ساختمان های دارای کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند، این سیستم های گرمایشی ممکن است بعد گذشت مدتی طی استفاده های مکرر دچار مشکل شوند و دیگر قادر نباشند وظایف خود را به خوبی انجام دهند. در چنین شرایطی باید به کمک یک تعمیرکار حرفه ای به رفع خرابی و تعمیر پکیج آریستون بپردازیم. در این مقاله می خواهیم اطلاعات مفیدی را در زمینه تعمیر این سیستم ها در اختیارتان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

شما می توانید با لمس کردن دکمه زیر در تلفن همراه خود درخواست اعزام تعمیرکار را به اطلاع ما برسانید.

تماس(02155957723)

ضمناً چنانچه به دنبال تعمیرکار سایر برندهای پکیج دیواری هستید، می توانید به صفحه تعمیر پکیج مراجعه کنید.

تاثیر رسیدگی و سرویس پکیج آریستون در روند تعمیرات

همانطور که می دانید هر وسیله ای برای اینکه بتواند مانند روز اول به کار خود ادامه دهد، نیاز به رسیدگی دارد. بنابراین ما هم برای اینکه بتوانیم از پکیج های آریستون بهترین استفاده را داشته باشیم، باید به فواصل زمانی مشخصی به نگهداری و سرویس آن بپردازیم.

یکی دیگر از فواید سرویس به موقع این سیستم های گرمایششی این است که عملکرد و توان دستگاه افزایش پیدا می کند. علاوه بر این با این کار می توان از ایجاد هر گونه مشکل در سیستم جلوگیری کرد، به این صورت که سرویسکار با بررسی تک تک اجزای به کار رفته در پکیج، از کارکرد و سالم بودن آنها مطمئن می شود و در صورت مشاهده نقص در هر کدام، پیش از آنکه به خرابی بدل شود آن را رفع می کند.

عیب یابی؛ مرحله ای مهم در تعمیر پکیج آریستون

یکی از مهم ترین مراحل در روند تعمیرات انواع دستگاه ها، پیدا کردن منشا خرابی می باشد، که این قاعده در رابطه با تعمیر پکیج هم مستثنی نیست. عیب یابی درست نقش بسیار پررنگی را در این پروسه ایفا می کند و توصیه می شود برای انجا آن حتما از افراد متخصص استفاده شود.

در صورتی که علت خرابی به درستی تشخیص داده نشود، نه تنها خرابی ایجاد شده رفع نمی شود، بلکه ممکن است به سایر اجزای دیگر نیز آسیب وارد شود. بنابراین می توان گفت که عیب یابی درست باعث می شود روند تعمیر پکیج آریستون سریعتر پیش رود و در هزینه و وقت تعمیرکار صرفه جویی شود.

تعمیر پکیج دیواری آریستون

چرا باید تعمیر پکیج آریستون را به افراد ماهر بسپاریم؟

در نظر داشته باشید که در ساخت پکیج های برند آریستون از قطعات حساس و تخصصی ای استفاده شده که آنها را از سایر برندهای این سیستم های گرمایشی متمایز می کند. به همین دلیل توصیه می شود که در صورت بروز مشکل در آنها حتما از افراد متخصص کمک بگیرید. یک تعمیرکار حرفه ای، با شناختی که از قطعات به کار رفته در دستگاه دارد، می تواند به راحتی منبع مشکل را پیدا کرده و آن را رفع کند.

یکی دیگر از مزایای بهره مندی از تعمیرکاران ماهر، تجربه آنهاست، به دلیل اینکه این افراد با آزمون و خطاهای بسیار توانسته اند تجربه و تسلط لازم در زمینه تعمیر انواع پکیج آریستون را کسب کنند و شما مشتریان عزیز می توانید با کمک گرفتن از آنها در هزینه نهایی و وقت خود صرفه جویی کنید.

کد ارور انواع پکیج های آریستون

کد خطا به کدی گفته می شود که روی صفحه نمایشگر پکیج به نمایش درمیاید و نشان دهنده وجود مشکل در سیستم است. با مراجعه به دفترچه راهنما و بررسی کد می توان فهمید که علت عدم کارکرد درست پکیج چه چیزی می باشد. از آنجایی که پکیج های آریستون دارای مدلهای مختلفی هستند، کدخطا در هر کدام آنها نیز با دیگری متفاوت است. انواع مختلف مدلهای آریستون عبارت اند از:

  • پکیج آریستون مدل گنیا ماکسی
  • آریستون مدل اجیس
  • پکیج آریستون مدل جنوس پرمیوم
  • پکیج های مدل کلاس، کلاس بی، جنیوس 36
تعمیر پکیج آریستون

در این بخش دو جدول گردآوری کرده ایم که در آنها تمامی کدخطاهای مربوط به مدلهای گنیا ماکسی و اجیس آورده شده است:

کد ارور پکیج آریستون گنیا ماکسی

در مدل های گنیا ماکسی که دارای نمایشگر هستند، کدخطا بر روی صفحه مانیتور نمایش داده می شود. لیست کدخطاهای این مدل شامل موارد زیر می شود:

کدخطای پکیج آریستونمعنی کد ارور مدل گنیا ماکسی
70به معنی استفاده کردن بیش از حد از فیوز
70/80تشکیل نشدن شعله یا عدم تشخیص آن توسط دستگاه
60/80روشن شدن سیستم مربوط به ضد یخ زدگی
A3 60/70فعال نشدن سیستم مربوط به ضدیخ زدگی
E 60/70/80سرریز شدن آب به دلیل اختلاف بین سنسورهای رفت و برگشت
50نشتی آب براثر اختلاف بین سنسورهای رفت و برگشتی بیشتر از 10 درجه
50/70به معنی اینکه مدار NTC ثانویه آب گرم باز است
50/70/80NTC اصلی آب رفت باز است
50/60/80مدار NTC اصلی برگشت باز است
50/60/70اتصالات مدار NTC آب برگشت کوتاه است
40/70به معنی اینکه پکیج جهت روشن ماندن شعله تلاش می کند
40/60وجود مشکل در کابل ارتباطی یا فیوز 1/25 برد اصلی مدار
40/60/80جریان نداشتن هوای کافی در سیستم به علت مشکل در فن
40/60/70خراب شدن پرشر سوئیچ
40/50/80مدار اصلی NTC آب گرم باز است
40/50/70/80دمای هوا داخل منبع بیشتر از 80 درجه است
30عدم اتصال صحیح بین دو برد دستگاه
کد ارور پکیج آریستون گنیا ماکسی

کد ارور پکیج آریستون مدل اجیس

پکیج های آریستون مدل اجیس فاقد نمایشگر هستند و کدارور آنها توسط یک چراغ چشمک زن ال ای دی مشخص می شود. کدخطاهای این مدل عبارت اند از:

کد ارور پکیج آریستون مدل EGISمعنی کد ارور در مدار
90/ قرمزروشن شدن فیوز یا کلید حرارتی
50/60/ زردکم شدن میزان فشار آب در مدار
A3/70/60 زردمعیوب شدن سنسور گرمایش مرکزی
E70/50 زردوجود نقص در سنسور آب گرم
70 زردخطای ایپروم در دستگاه
80 زردمشکل در برقراری ارتباط بین برد و واسطه های جانبی
70/80/60/50/40 زرددر صورت زدن دکمه ریست دستگاه بیشتر از 5 مرتبه
70 قرمزخراب شدن برد
قرمزوجود مشکل در جرقه زن
زردروشن شدن نسور دود یا خراب شدن پرشر سوئیچ
لیست کد ارور پکیج آریستون مدل اجیس
تعمیرکار پکیج ariston

مجموعه ما خدمات تعمیرات پکیج آریستون را در چه مناطقی ارائه می دهد؟

از آنجایی که فراهم نمودن راحتی و آسایش خاطر شما عزیزان همواره یکی از دغدغه های ما بوده است، در همین راستا مجموعه ما تصمیم گرفته است که انواع خدمات خود را در تمامی نقاط تهران ارائه دهد. به این شکل که تعمیرکاران حرفه ای ما به صورت نیروهای مستقر در تمام منطقه های تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

بعد از برقراری تماس و دریافت آدرس، نزدیک ترین تعمیرکار به آدرس مورد نظر اعزام خواهد شد و بعد از مرحله عیب یابی شروع به پروسه تعمیر پکیج آریستون می کند. این نکته را در نظر داشته باشید که جهت گرفتن نتیجه مطلوب باید به شرکت هایی که نمایندگی پکیج آریستون هستند، مراجعه نمایید.

راگاسرد در زمینه تعمیر پکیج های آریستون چه خدمات دیگری را ارائه می دهد؟

راگاسرد که یکی از نمایندگی های تعمیر پکیج آریستون در تهران است، جهت کسب رضایت و توجه شما مشتریان عزیز، علاوه بر انجام کلیه خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری انواع سیستم های تهویه مطبوع، مزایای دیگری را ارائه می دهد که عبارت اند از:

  • ارائه کارت ضمانت مدت دار جهت تضمین خدمات انجام شده
  • معرفی تعمیرکاران حرفه ای
  • اعزام تعمیرکار طی کوتاه ترین زمان ممکن
  • در نظر گرفتن هزینه مناسب
  • انجام خدمات در تمام مناطق تهران به صورت شبانه روزی

جهت ثبت سفارش و دریافت خدمات از مجموعه ما چه باید بکنید؟

در صورتی که مایل به دریافت خدمات از مجموعه ما می باشید، می توانید از دو طریق اقدام نمایید؛ روش اول پر کردن فرم ثبت سفارش موجود در سایت و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن های درج شده در صفحه وب سایت می باشد. کارشناسان ما بعد از بررسی اطلاعات و دریافت آدرس، نزدیک ترین تعمیرکار مستقر در منظقه را به محل مورد نظر اعزام می کنند تا بعد از بررسی دستگاه و پیدا کردن علت خرابی، پروسه تعمیر پکیج آریستون را آغاز کند. بهتر است بدانید که تعمیرکاران راگاسرد بعد از اتمام کار خود، کارت ضمانتی را جهت تضمین خدمات انجام شده به شما عزیزان ارائه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar