تعمیر پکیج ایساتیس در تهران

آیا از پکیج دیواری استفاده می کنید و به دنبال یک تعمیرکار ماهر به منظور تعمیر پکیج ایساتیس هستید؟ جالب است بدانید که سپردن تعمیرات سیستم های گرمایشی و تاسیسات به نمایندگی های رسمی شرکت های فنی و مهندسی گرید دار، علاوه بر تضمین کیفیت تعمیرات و مسئولیت پذیری تعمیرکاران، ضامن سلامت مال و جان شما خواهد بود.

شما می توانید با استفاده از دکمه تماس زیر در تلفن همراه خود، در کوتاه ترین زمان ممکن با تعمیرکاران متخصص پکیج ایساتیس ارتباط برقرار کنید.

تماس(02155957723)

ضمناً چنانچه به توضیحات بیشتری نیاز دارید، می توانید ادامه این مطلب را مطالعه کنید.

Isatis یکی از شرکت های جدید و شناخته شده در زمینه ساخت و تولید انواع پکیج های دیواری و زمینی استٰ، که در کنار سایر برندهایی مانند بوتان و ایران رادیاتور خوش درخشیده است. خدمات تعمیر پکیج ایساتیس شامل، سرویس کامل، عیب یابی، تعمیر دقیق و نظافت محل است. توصیه می شود که برای نگهداری و تعمیر سیستم گرمایشی خود از مراکز تخصصی که مجهز به افراد حرفه ای و با تجربه هستند بسپارید. نمایندگی پکیج ایساتیس در قبال هر گونه تعمیر و سرویسی را که به شما ارائه می دهد، با ضمانت نامه و گارانتی است. در قسمت بعدی مقاله به شناخت مشکلات رایجی که برای این برند از پکیج رخ می دهد، می پردازیم.

تعمیر پکیج ایساتیس

روش عیب یابی پکیج دیواری ایساتیس و تعمیر آنها  

زمانی که پکیج دچار مشکل می شود و از کار می افتد، اولین کار عیب یابی دستگاه و سپس رفع عیوب و تعمیر آن می باشد. در دفترچه راهنما آن تمام خطا های آن با یک کد و حرف لاتین مشخصی درج شده است، که تعمیرکاران حرفه ای با کمک ارور کدها به عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس می پردازند.

در این قسمت از مقاله به شناخت خطاهای پکیج ایساتیس و برطرف کردن عیوب آن می پردازیم. 

علت سر وصدای زیاد پکیج از چیست؟

یکی از مشکلات رایج دستگاه های گرمایشی isatis، سر و صدای زیاد و ناهنجار است که به گوش می رسد. اگر با چنین مشکلی رو به رو هستید، باید بدانید که این صداها چقدر می توانند سرسام آور باشند و خواب را از چشمان ما بگیرند. این مشکل می تواند ناشی از رسوب گرفتن مبدل حرارتی و هوا گرفتن دستگاه باشد.
اما یکی از مهم ترین علل این صداهای غیر طبیعی، هوا گرفتن پکیج است،که برای رفع این مشکل می توانید به هواگیری پکیج ایساتیس بپردازید.

چرا باید دودکش پکیج دیواری isatis را هر چند وقت یکبار بررسی کنید؟

مسدود شدن دودکش یکی دیگر از مشکلات این دستگاه است، که اگر پیگیری نشود، می تواند بسیار خطرناک بوده و خسارات جانی و مالی جبران ناپذیری را برای افراد خانه به وجود آورد. برای افزایش بازدهی و طول عمر دستگاه می بایستی هر چند وقت یکبار به سرویس و نگهداری پکیج های دیواری بپردازید و در صورت مسدود بودن دودکش آن را پاکسازی کنند.

علت نشتی آب پکیج های دیواری ایساتیس چیست؟

سوراخ شدن و نشتی پکیج ایساتیس یکی از معمول ترین مشکلاتی است که در بسیاری از برندهای پکیج دیده می شود. علل به وجود آمدن چنین مشکلی قطعا سوراخ شدن قسمتی از پکیج است اما در بیشتر جاهایی که احتمال سوراخ شدن و نشتی وجود دارد، لوله ها و شیلنگ های پکیج است، که در عیب یابی باید مورد بررسی قرار گیرد.

برای رفع این مشکل باید لوله‌ها و سایر قطعاتی که سوراخ شده اند، تعویض گردد. گاهی اوقات نشتی می تواند از شل بودن اتصالات دستگاه باشد، که در این صورت باید آن ها را محکم کنید.

تعمیرکار پکیج ایساتیس

خرابی برد پکیج چه مشکلی را به وجود خواهد آورد؟

خرابی برد و از کار افتادن آن یکی دیگر از عیوب و مشکلاتی است، که برای پکیج های ایساتیس به وجود می آید. در واقع برد الکتریکی یکی از مهم ترین بخش های یک پکیج محسوب می شود، که تمامی قطعات و دیگر بخش های آن از این قسمت فرمان می گیرند. اگر برد کنترلی دستگاه خراب شود و از کار بیفتد، عملکرد کلی سیستم گرمایشی را مختل می کند.

یکی دیگر از مواردی که در عیب یابی پکیج مورد بررسی قرار می گیرد، برد کنترلی دستگاه است که نقش مهمی را در کارکرد صحیح سیستم ایفا می کند.

سایر موارد مرتبط با خرابی پکیج ایساتیس که به تعمیرات نیاز خواهند داشت کدامند؟

پکیج یک دستگاه گرمایشی است، که وظیفه اصلی آن تامین همزمان نیاز گرمایشی و آبگرم مصرفی واحدهای ساختمانی است، که عملکرد صحیح آن ارتباط مستقیمی با آسایش و سلامت شما دارد. مسلما دوست ندارید در روزهای سرد زمستانی با رادیاتورهای سرد یا زمانی که در حمام در حال دوش گرفتن هستید با آب سرد مواجه شوید، اما ممکن است گاهی اوقات شما هم با چنین مشکلاتی مواجه شوید.

جای هیچ نگرانی نیست و می توانید به راحتی در صورت مشاهده خرابی و عدم کارکرد پکیج با یکی از مراکز تخصصی تماس گرفته و از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب جهت سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس خود کمک بگیرید.

در صورت کار نکردن پکیج، ابتدا باید از قطع نبودن گاز مطمئن شوید و در صورت قطع بودن جریان گاز، باید با شرکت گاز تماس بگیرید تا به بررسی مشکل بپردازند، در غیر این صورت، می بایست موارد زیر بررسی و کنترل شوند:

 • بررسی فشار آب: در صورت بروز چنین مشکلی، باید فشار آب چک شود، که اگر بالا بود آن را کاهش و اگر پایین بود، فشار آب را افزایش دهید.
 • بررسی شعله گاز: از خاموش نبودن شعله گاز اطمینان حاصل نمایید.
 • رسوب گرفتن پکیج: هنگام عیب یابی وسرویس پکیج ایساتیس، باید تمام رسوبات داخل دستگاه را بزدایید.

گاهی اوقات پکیج ایساتیس با وجود اینکه روشن است، اما آب مصرفی را گرم نمی کند. که این مشکل می تواند ناشی از خرابی ترموستات، خراب بودن شیر سه راهی، پایین بودن فشار آب باشد. در عیب یابی دستگاه باید تمامی موارد زیر بررسی شوند و که اگر مشکل از آن قسمت ها بود، برطرف شود.

 • خرابی ترموستات:  اگر مشکل سرد بودن آب از خرابی ترموستات بود، باید توسط تعمیرکار تعویض گردد.
 • خراب بودن شیر سه راهی:  شیر سه راهی بررسی شود و در صورت لزوم تعمیر یا تعویض شود.
 • پایین بودن فشار آب: اگر در عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس با پایین بودن فشار آب مواجه شدید، آن را دو مرتبه افزایش دهید.

در این قسمت از مقاله شما را با یکسری از خطاها و عیوب پکیج ایساتیس آشنا کردیم و در قسمت بعدی به معرفی ارور کدهای آن می پردازیم.

کدهای خطا پکیج ایساتیس

سری جدید پکیج های دیواری ایساتیس دیجیتالی و دارای یک صفحه نمایشی است که اگر مشکلی برای پکیج شما پیش بیاید، آن خطا به برد الکترونیکی دستگاه انتقال داده شده و آن هم مشکل پکیج را با کد مخصوص نمایش می دهد، تا تعمیرکار در عیب یابی و تعمیر پکیج ایساتیس بتواند به راحتی با استفاده از کدهای خطا مشکل دستگاه گرمایشی را یافته و هر چه سریع تر برطرف سازد.

می توانید برای درک بیشتر مفاهیم ارور کدها به دفترچه راهنمای پکیج ایساتیس مراجعه کرده و برای رفع خطای رخ داده با سرویسکار با تجربه تماس بگیرید، آنها به کمک همان کدها و دانش و مهارت خود مشکل سیستم گرمایشی را به صورت اصولی در کم ترین زمان برطرف می سازد. جالب است بدانید که هر برند و هر مدلی از پکیج های دیواری و زمینی ارور کدهای مخصوص به خود را دارند.

ارور کدهای پکیج ایساتیس:

مفهوم کد خطاارور کدهای پکیج ایساتیس
ایراد از ورودی آب به دستگاهE0
کاهش فشار آبE1
تشکیل نشدن شعله / تشخیص ندادن شعلهE2
عدم کارکرد سنسور ان تی سی (NTC) گرمایشیE3
خرابی سنسور NTC آب گرم مصرفیE4
دستگاه در حالت تابستانه قرار دارد و آب را به خوبی گرم نمی کند.E5
خطای پرشر سوئیچ دود/ مسدود شدن دودکشE6
بالا رفتن دمای مدار گرمایش و فعال شدن کلید حرارتیE7
ارتباط برقرار نکردن برد صفحه نمایش با برد اصلی پکیج ایساتیسE8
تغییر محل جامپر S4E9
جا به جا شدن جامپر یا دیپ سوئیچ بر روی برد اصلیEE

پکیج دیواری ایساتیس هرچند وقت یک بار به تعمیر و سرویس نیاز دارد؟

سرویس پکیج های ایساتیس به دو صورت دوره ای و کامل توسط سرویسکار صورت می گیرد. در سرویس کامل تمامی قطعات و اجزای داخلی و بیرونی دستگاه بررسی شده و به طور کامل سرویس می شوند. اگر مدت طولانی است که دستگاه شما رسوب زدایی نشده است، سرویس کامل بهترین گزینه برای بهبود عملکرد سیستم شما خواهد بود.

سرویس دوره ای هم در بازده های زمانی مشخصی صورت می گیرد، به این صورت که تعمیرکار هر چند ماه یکبار سیستم را بازبینی کرده و مشکلات ریز و درشت آن را برطرف می سازد و دستگاه شما کم تر به تعمیر و تعویض قطعه نیاز پیدا خواهد کرد.

پیشنهاد همیشگی کارشناسان ما به شما این بوده است که سرویس های دوره ای را بعد از خرید و راه اندازی سیستم (ترجیحا هر شش ماه یکبار) شروع کنید. با انتخاب این گزینه هم کار برای تعمیرکار سبک تر شده و هم هزینه های سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس کاهش می یابد.

هزینه سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایساتیس به چه عواملی بستگی دارد؟

کاملا بدیهی است که دوست داریم قبل از تعمیر یا خرید هر چیزی از قیمت آن مطلع شویم. یکی از دغدغه های دارندگان این برند از سیستم گرمایشی، بعد از در نظر گرفتن کیفیت و درستی کار، هزینه تعمیرات پکیج ایساتیس می باشد و همیشه می خواهند قبل از شروع فرایند تعمیر و سرویس، از اجرت تعمیر پکیج دیواری ایساتیس مطلع شوند.

لازم به ذکر است که بدون بازدید و بررسی کارشناسان از پروژه نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را اعلام کرد. به دلیل اینکه تعمیرکار باید سیستم گرمایشی شما را عیب یابی کرده، میزان خرابی و عوامل تاثیر گذار بر روی این قیمت ها را در نظر بگیرد، تا بتواند هزینه دقیق را در اختیار شما قرار دهد.

عوامل تاثیر گذار بر روی هزینه های تعمیر و سرویس پکیج ISATIS

 • فصلی که به سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس می پردازید مهم است، چون فصل زمستان با سرد شدن هوا و راه اندازی رادیاتورها با بالا رفتن تقاضا، هزینه تعمیر آن هم افزایش می یابد.
 • مدت زمانی که برای تعمیر و سرویس پکیج صرف می شود.
 • نوع و درجه خرابی سیستم گرمایشی
 • تعویض قطعات
 • تجربه و سابقه کار تکنسین
شرح خدماتقیمت از(به تومان)قیمت تا(به تومان)
تعویض و راه اندازی منبع انبساط110.000150.000
تعویض پمپ با فلنج فلزی80.00095.000
تعویض پمپ کامل با کالیت70.000110.000
تعمیر و تعویض ترانس جرقه با یون30.00070.000
تعویض برد الکترونیک + تنظیم آن90.000110.000
تعویض سنسور ان تی سی آب گرم (هر عدد)30.000
تبدیل شیر برقی به شیر اتوماتیک40.00070.000
تعویض شیر راهی80.00095.000
تعویض شیرپرکن اتوماتیک35.00045.000
تعویض مبدل ثانویه صفحه ای45.00060.000
تعویض مبدل حرارتی95.000120.000
تنظیم فشار و راه اندازی پمپ بدون تعویض قطعه35.00050.000
تنظیم شیر کنترل گاز30.00040.000
هزینه اسیدشویی پکیج زمینی110.000150.000
سرویس پیلوت دستگاه پکیج دیواری و زمینی35.00060.000
سرویس کامل پکیج ایساتیس200.000350.000
شارژ منبع انبساط + تنظیم فشار دستگاه30.00050.000
تعویض شیر اطمینان35.00060.000
ایاب و ذهاب30.00050.000
تعویض فلومتر یا فلوسوئیچ پکیج70.00090.000
نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس

نتیجه گیری

همان طور که در این مقاله خواندید، ایساتیس یکی از برندهای معروف و پرطرفدار است در ایران است، که پکیج های دیواری و زمینی را تولید می کند. این برند از سیستم های گرمایشی هم مانند سایر سیستم ها ممکن است به مرور زمان دچار مشکل شوند و به تعمیر و سرویس نیاز پیدا کنند.

تعمیر و سرویس پکیج به تخصص و تجربه نیاز دارد و باید توسط تعمیرکار و تکنسین های مجرب صورت گیرد. چون ممکن است خودتان با نداشتن دانش کافی در این زمینه مشکلات بیشتر و هزینه بر به وجود آورید. در این مقاله از سری مقالات راگاسرد برای شما در خصوص تعمیر پکیج ایساتیس صحبت کردیم.

امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد. راگاسرد یکی از مراکز تخصصی و معتبر، که مجهز به نیروهای متخصص و حرفه ای است که تمامی خدمات پکیج ایساتیس اعم از نصب و راه اندازی، سرویس و نگهداری و… را به صورت اصولی و درست به انجام می رسانند. در صورت تمایل به دریافت خدمات از مجموعه ما، می توانید با استفاده از دو روش تلفنی و پر کردن فرم سفارش، درخواست اعزام تعمیرکار را ثبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar