تعمیر پکیج باکسی (BAXI)

اگر به دنبال یک تعمیرکار ماهر برای تعمیر پکیج باکسی هستید، می‌توانید این خدمات را از راگاسرد، نمایندگی تعمیرات تاسیسات و انواع پکیج آبگرمکن شوفاژ دیواری در شهر تهران دریافت نمایید.

برای ثبت درخواست اعزام تعمیرکار کافی است دکمه زیر را در تلفن همراه خود لمس کنید.

تماس(02155957723)

ضمناً چنانچه به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر پکیج BAXI هستید، می توانید ادامه این مطلب را مطالعه نمایید.

آشنایی با پکیج باکسی

امروزه، بسیاری از افراد به جای استفاده از سیستم های گرمایشی قدیمی مانند بخاری، آبگرمکن و موتورخانه ها از انواع و مدل های مختلف پکیج استفاده می کنند. این مدل از دستگاه های گرمایشی در انواع و برندهای مختلفی طراحی و ساخته می شوند، که پکیج دیواری باکسی یکی از آن دسته برندهایی است که مدت ها است در میان مردم ایران خوش درخشیده است و به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت، هر روزه طرفداران زیادی را به خود جذب می کند.

همان طور که می دانید هر محصول با کیفیتی را که شما خریداری می کنید، امکان دارد با استفاده مداوم و تمام شدن عمر مفید، دستگاه خراب شده و یا قطعه ای از آن نیاز به تعویض پیدا کند. پس بنابراین، پیشنهاد می شود برای جلوگیری از خرابی های احتمالی و افزایش هزینه های تعمیر، به نگهداری و سرویس های دوره ای این دستگاه گرمایشی توجه بسیاری داشته باشید و به موقع به داد سیستم خود برسید.

زمانی که پکیج شما خراب می شود و نمی تواند مانند قبل محیط خانه و آب مصرفی را گرم کند، اولین فکری که به ذهنتان خطور می کند، کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه ای برای برطرف کردن مشکلات دستگاه می باشد.

توصیه می شود که برای سرویس و تعمیر پکیج باکسی خود از افراد با تجربه و مجرب کمک بگیرید، زیرا عدم توجه به این موضوع و سپردن آن به دست افراد بی تجربه و آماتور نه تنها عیوب دستگاه شما را رفع نمی کنند، بلکه باعث به وجود آمدن مشکلات و خرابی های بیشتر هم می شوند. اگر شما هم از این برند معروف استفاده می کنید وعملکرد درستی ندارد، پیشنهاد می شود، برای کسب اطلاعات بیشتر تا پایان مقاله همراه ما باشید.

تعمیرکار پکیج باکسی

عیب یابی؛ نخستین گام در تعمیرپکیج باکسی

پکیج باکسی یک محصول انگلیسی است که از کیفیت و دوام بسیار بالایی برخوردار می باشد. باز با این حال سوالات این چنینی ذهن بسیاری از مردم را به خود مشغول می دارد، که اگر کیفیت این سیستم های گرمایشی بالاست پس چرا خراب می شوند و به سرویس های مداوم نیاز پیدا می کنند.

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، هر چقدر هم که کیفیت و برند یک محصولی عالی باشد، احتمال خراب شدن و از کار افتادن آن هم وجود دارد. زمانی که دستگاه شما با مشکلی مواجه می شود و بازدهی آن کاهش می یابد، قبل از تعمیر پکیج باکسی، باید به عیب یابی سیستم گرمایشی پرداخت، چرا که بدون عیب یابی نمی توان عیوب و مشکلات دستگاه را به صورت اصولی و درست برطرف ساخت و کاری غیر ممکن تلقی می شود. تعمیرکاران با استفاده از این روش عیوب پکیج را پیدا کرده و با استفاده از مهارت و ابزارهای مخصوص این کار، به یک به یک مشکلات رسیدگی می کنند.

البته لازم به ذکر است که اگر تعمیرکار از مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد می تواند بدون توجه به ارور کدها، خرابی های سیستم را به راحتی یافته و آنها را برطرف سازد. در عیب یابی پکیج باکسی از کدهای خطا و ارور کدهای آن استفاده می کنند. در برخی از مدل های آن (دیجیتالی) ارورها را با یک حرف لاتین و یک عدد و در مدل های آنلوگ، این خط با چراغ های چشمک زن خود را به نمایش می گذارند. در ادامه این مطلب، به معرفی کدهای خطا پکیج باکسی می پردازیم.

تعمیر پکیج باکسی

خرابی ها و مشکلات رایج پکیج boxi کدامند؟

درست است که این برند از سیستم های گرمایشی دیواری از کیفیت بالایی برخوردار هستند، اما ممکن است با استفاده مداوم و تمام شدن عمر مفید دستگاه و به صدها دلایل دیگر خراب شود و کارایی آن مانند قبل نباشد. در این قسمت، به معرفی مهم ترین مشکلات رایج آن می پردازیم که بسیاری از دارندگان آن هر روزه با آنها مواجه می شوند. این قسمت را با دقت مطالعه کنید، چرا که شاید موارد ذیل یکی از مشکلات پکیج شما باشد.

سیستم گرمایشی در حال کار کردن است اما رادیاتورها گرمای مطلوبی ندارند.

یکی از مشکلات معمول پکیج های دیواری باکسی، این است که سیستم روشن است اما رادیاتورها محیط را به خوبی گرم نمی کند، که این مشکل می تواند علت های مختلفی داشته باشد، که در عیب یابی پکیج باکسی تعمیرکار تمام موارد پایین را بررسی کرده و علت اصلی آن را پیدا می کند. علت های بروز این خرابی شامل موارد زیر می شود:

 1. وجود هوا در مدار
 2. رسوب گرفتن مبدل حرارتی و رادیاتورها
 3. استفاده از دودکش های نامناسب
 4. عدم کارکرد پتاسیومتر
 5. کاهش فشار در مدار گرمایش
 6. عدم کارکرد پمپ

علت نشتی داشتن پکیج دیواری lorch چیست؟

 1. سوراخ شدن یکی از دو مبدل (اولیه یا ثانویه)
 2. ترکیدن لوله های آب یا یکی از اتصالات پکیج
 3. عدم آب بندی درست اتصالات
 4. نشتی داشتن پمپ
 5. خراب شدن شیر تخلیه

چرا پکیج هنگام روشن شدن صدای انفجار می دهد؟

 • تنظیم نادرست فشار گاز
 • خرابی یا گرفتگی دودکش
 • کاهش قدرت جرقه
  • ضعیف شدن برق شهری
  • نشتی برق
  • اکسید شدن الکترود جرقه زن
 • گرفتگی سوراخ های مشعل
 • تنظیم نبودن فاصله مشکل و الکترود جرقه زن

علت ظاهر شدن ارور کد بر روی صفحه نمایشگر سیستم چیست؟

همان طور که در مطالب بالا گفته شد، ظاهر شدن ارور کد یا چشمک زدن چراغ های دستگاه، وجود یک عیب یا مشکل در دستگاه را به شما خبر می دهد. برای دانستن مفهوم کدهای خطا می بایستی به دفترچه راهنمای آن مراجعه کنید و بر حسب آن عیب دستگاه را برطرف سازید. لازم به ذکر است که اگر قادر به انجام این کار نبودید، می توانید از یک تعمیرکار حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

علت افت فشار آبگرم مصرفی چیست؟

 • نشتی داشتن دستگاه
 • هوا داشتن مدار گرمایشی
 • برای رفع مشکلات و عیوب سیستم گرمایشی خود می توانید با مجموعه ما که یکی مراکز تخصصی تعمیرات پکیج باکسی در تهران است، تماس بگیرید.

معرفی ارور کدهای پکیج باکسی

زمانی این کدهای خطا بر روی صفحه دیجیتالی دستگاه نشان داده می شوند، که پکیج شما با مشکلی مواجه شده باشد. هر کدام از این کدها نشان دهنده یک مشکل خاص در پکیج است که می توانید با بکارگیری آنها در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی مشکلات سیستم خود را یافته و آنها را برطرف سازید. این ارور کدها به شرح زیر می باشند:

لیست کامل کدهای خطا پکیج باکسی مدل luna-3شرح خطا
E01نرسیدن گاز به مشعل یا کاهش فشار دستگاه
E02فعال شدن کلید حرارتی یا سنسور حد
E03گرفتگی دودکش یا خرابی پرشر دود
E04ایراد از برق سیستم
E05اشکال از سنسور حرارتی NTC
E06اشکال از سنسور حراتی NTC آب گرم مصرفی
E07کاهش فشار آب
E08ریست شدن بیش از حد دستگاه
E10افزایش فشار آب گرم
E11عدم کارکرد ترموستات حد یا سنسور حرارتی
E25بالا رفتن دمای دستگاه (عدم گردش آب)
E31عدم ارتباط ترموستات محیطی و صفحه نمایشگر دیجیتال
E35عدم تشخیص یا تشکیل شعله

در ادامه به معرفی ارور کدهای پکیج باکسی مدل ECO-3 و مدل ECO-4 به همراه شرح خطا می پردازیم.

لیست کامل ارور کدهای پکیج باکسی مدل ECO-3 و ECO-4شرح خطا
E01روشن نشدن شعله / خرابی الکترود یا نرسیدن گاز به دستگاه
E02عدم کارکرد ترموستات حد یا فعال شدن کلید حرارتی (بالای 95 درجه سانتیگراد )
E03خطای کلید ترموستات حد مدل I و مسدود شدن دودکش
E05مسدود شدن لوله های انتقال فشار به میکروسوئیچ / نارسایی دودکش
E06مسدود شدن دودکش یا عدم انتقال هوای تازه به سیستم
E10قطع بودن آب شهری با کاهش فشار آبب
E25از کار افتادن پمپ یا عدم گردش آب
E35نرسیدن حرارت به یون کنترل شعله یا کمبود حرارت

سرویس پکیج باکسی به صورت تخصصی شامل چه مواردی می شود؟

سرویس پکیج باکسی (BAXI) و نگهداری آن از اهمیت بالایی برخوردار است و با انجام این کار از بروز بسیاری از خرابی ها و مشکلات احتمالی دستگاه جلوگیری می شود و همچنین هزینه تعمیر سیستم گرمایشی شما هم کاهش می یابد. اما هنوز هم افرادی هستند که سرویس و نگهداری از دستگاه های گرمایشی را کاری بی فایده و هزینه های اضافی می دانند. لازم است بدانید که نه تنها کاری بیهوده و بی فایده نیست بلکه از به وجود آمدن خسارات جبران ناپذیر و هزینه های سنگین پیشگیری می کند.

پکیج باکسی

توصیه کارشناسان ما به شما این است، زمانی که پکیج خود را نصب و راه اندازی می کنید از سرویس های دوره ای و نگهداری از آن غافل نشوید و همیشه قبل از شروع فصل زمستان، دستگاه گرمایشی خود را سرویس کنید. سرویس پکیج دیواری baxi به شرح زیر می باشد.

 • بررسی سنسورهای دما
 • هواگیری پکیج باکسی
 • بررسی دودکش و اطمینان از مسدود نبودن آن
 • چک کردن لوله ها و نداشتن نشتی
 • رسوب زدایی لوله ها و مبدل

فواید سرویس و رسوب زدایی پکیج باکسی

 1. افزایش راندمان و بازدهی دستگاه
 2. کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری
 3. طولانی شدن عمر پکیج یکی دیگر از مزیت‌های استفاده از ترکیب رسوب زدا است.
 4. جلوگیری از خرابی ها و مشکلات احتمالی
 5. با جرم گیری و رسوب زدایی، پکیج شما ظاهری تمیز و زیبا خواهد داشت.

مجموعه ما در زمینه تعمیر انواع پکیج باکسی چه مزایایی را ارائه می دهد؟

راگاسرد به عنوان نمایندگی پکیج باکسی در تهران، با ارج نهادن نظرات و کسب رضایت شما مشتریان عزیز، در کنار انجام کلیه خدمات مرتبط به تعمیر پکیج باکسی و سرویس و نگهداری از انواع سیستم های گرمایشی، مزایای ویژه ای را در نظر گرفته است که شامل موادر زیر می شود:

 • ارائه ضمانت نامه به مدت 90 روز
 • ارئه خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی (حتی در ایام تعطیلی)
 • اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین مدت و با بهترین قیمت
 • استفاده از قطعات اورجینال و یدکی
 • مجهز به تیم حرفه ای در تمام مناطق تهران
 • امکان مشاوره با کارشناسان و متخصصی مجموعه

نحوه ثبت سفارش و دریافت خدمات از مجموعه ما به چه صورت می باشد؟

در صورتی که قصد دارید از خدمات و مزایای مجموعه ما بهره مند شوید، می توانید به دو روش زیر اقدام به ثبت سفارش خود کنید:

روش اول : تماس با شماره های درج شده در سایت

روش دوم : پر کردن فرم ثبت سفارش

همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات از شما و انجام بررسی های لازم، نزدیک ترین تعمیرکاران مجرب و حرفه ای خود را به محل مورد نظر اعزام می کنند، که بعد از بررسی و یافتن مشکلات دستگاه، پروسه تعمیر پکیج باکسی را شروع کنند. لازم است بدانید که تکنسین های راگا سرد بعد از تمام شدن کار خود، جهت اطمینان خاطر از درستی کار و تضمین خدمات صورت گرفته، ضمانت نامه را به شما ارائه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar