تعمیر پکیج بوش: نمایندگی اعزام تعمیرکار حرفه ای پکیج بوش

برند بوش یکی از پرطرفدارترین برندهایی است که استفاده از محصولات آن در بین مردم با استقبال بالایی مواجه شده است. پکیج های این برند نیز در بسیاری از ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری به کار گرفته می شوند، اگر شما هم از این سیستم ها جهت تامین گرمایش مورد نیاز واحد خود استفاه می کنید و با خراب شدن دستگاه مواجه شده اید، می توانید جهت رفع خرابی از تعمیرکاران حرفه ای راگاسرد که یکی از نمایندگی های مجاز تعمیر پکیج بوش در تهران می باشند، کمک بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

عیب یابی صحیح چه تاثیری در تعمیر پکیج بوش دارد؟

اولین گام در روند تعمیرات هر نوع دستگاهی، پیدا کردن دلیل خرابی و عاملی است که مانع از عملکرد درست دستگاه می شود. در رابطه این سیستم های گرمایشی هم این موضوع صدق می کند و اولین گام در تعمیر پکیج بوش، عیب یابی آن است. این مرحله از اهمت بالایی برخوردار است زیرا اگر تعمیرکاری که جهت این کار انتخاب کرده اید، تخصص و علم کافی در این زمینه را نداشته باشد، ممکن است با تشخیص اشتباه علت خرابی نه تنها مشکل را برطرف نکند بلکه سبب ایجاد خرابی های بیشتر در سیستم شود.

تعمیرکار پکیج بوش

چه عواملی در تعیین هزینه تعمیر پکیج بوش تاثیرگذارند؟

بعد از مواجه شدن با خرابی و عدم کارکرد پکیج اولین سوالی که ممکن است ذهن شمارئ به خود مشغول کند، هزینه تعمیر آن می باشد. در این بخش می خواهیم به شما توضیح دهیم که به چه علت نمی توان بدون بازدید حضوری و بررسی کامل، قیمت مشخصی را برای تعمیر پکیج بوش تعیین کرد. این عوامل تاثیرگذار عبارت اند از:

قیمت خرید قطعات تعویضی

ممکن است بعد از بررسی های لازم و عیب یابی دستگاه، تعمیرکار متوجه شود که یکی از قطعات به طور کامل خراب شده و دیگر قادر نخواهد بود وظیفه خود را به درستی انجام دهد. در چنین شرایطی باید قطعه معیوب را با نمونه سالم آن تعویض کرد، بنابراین تعمیرکار باید به صورت جداگانه آن را خریداری کند. قیمت قطعه براساس کیفیت و نوسانات موجود در بازار می تواند متغیر باشد، به همین دلیل نمی توانیم مبلغ دقیقی را برای تعمیر پکیج بوش مشخص کنیم.

شدت و میزان خرابی پکیج

یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت تعمیر این سیستم های گرمایشی، شدت و میزان خرابی ایجاد شده می باشد. طبیعی است که برای تشخیص این امر باید ابتدا تعمیرکار دستگاه را بررسی کرده و بعد از پیدا کردن دلیل خرابی، شما را از شدت و میزان آن مطلع کند و این کار بدون بازدید حضوری غیرممکن است.

طول انجام تعمیرات پکیج دیواری بوش و دستمزد تعمیرکار

مدت زمانی که طول می کشد تعمیرکار به طور کامل مشکل ایجاد شده را از بین ببرد و عملکرد دستگاه را به حالت طبیعی آن برساند، در قیمت نهایی تعمیرات از اهمیت بالایی برخوردار است. بدیهی است هر چقدر مدت زمان این کار طولانی تر شود، وقت بیشتری از تعمیرکار گرفته می شود کهع در نهایت منجر به افزایش دستمزد و قیمت نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده انواع پکیج های bosch می توانید به سایت این برند مراجعه کنید.

اعزام تعمیرکار پکیج بوش

سرویس پکیج بوش به صورت دوره های مشخص چه تاثیری در پروسه تعمیرات آن دارد؟

هر دستگاهی بعد از گذشت یک مدت زمان خاص، برای اینکه بتواند کار خودش را به کیفیت روز اول انجام دهد، نیاز به رسیدگی دارد. کارشناسان توصیه می کنند که طی دوره های زمانی مشخص سرویس پکیج بوش را به کمک سرویسکار باتجربه انجام دهید تا عملکرد دستگاه بهبود پیدا کند. یکی دیگر از دلایلی که رسیدگی به این سیستم های گرمایشی اهمیت دارد، پیشگیری از خرابی های احتمالی می باشد؛ زیرا سرویسکار طی کار خود تمامی اجزا و قطعات به کار رفته در سیستم را براساس چک لیست مخصوص خود مورد بررسی قرار داده و از عملکرد صحیح هر کدام اطمینان حاصل می کند.

بنابراین می توان گفت سرویس به موقع پکیج بوش مانع از خراب شدن دستگاه و نیاز به تعمیر آن می شود. آیتم هایی که طی انجام این کار مورد بررسی قرار می گیرند شامل موارد زیر می شوند:

 • بررسی تمامی اجزا و قطعات
 • عیب یابی براساس کدخطاهای مخصوص
 • سرویس شعله دستگاه
 • هواگیری پکیج بوش
 • بررسی پلوت سیستم
 • چک کردن و در صورت نیاز تعمیر برد پکیج بوش

چگونه تشخیص دهیم پکیج بوش به هواگیری نیاز دارد؟

برای تشخیص این نکته که چه زمانی پکیج به هواگیری نیاز دارد سه راه وجود دارد؛ یکی از این راه ها دقت به میزان فشار نمایان شده روی پکیج است. در صورتی که میزان فشار دارای نوسان باشد و به طور مرتب افزایش و کاهش پیدا کند، یعنی در سیستم هوا وجود دارد. روش دیگر ایجاد سر و صدا از رادیاتور ها و لوله ها می باشد که در حین روشن بودن پکیج شاهد سر و صدای مزاحم خواهیم بود. روش نهایی زمانی است که رادیاتورها به طور کامل گرم نمی شوند و بخشی از رادیاتور گرم و بخش دیگر سرد می ماند که نشان دهنده نیاز به هواگیری پکیج بوش می باشد.

تعمیر پکیج دیواری بوش

هواگیری پکیج بوش چگونه انجام می شود؟

اگر هوا به داخل منافذ و جداره های سیستم نفوذ کند، باعث اخلال در عملکرد دستگاه خواهد شد. برای رفع این مشکل لازم است سیستم را از هوای وارد شده خالی کنید. مراحل هواگیری پکیج بوش موارد زیر را شامل می شود:

 • در قدم اول لازم است پکیج را در حالت زمستانه قرار دهیم.
 • سپس شیر بای پس زیر دستگاه را بین 2 تا 2/5 بار تنظیم می کنیم.
 • در مرحله بعدی شیر بای پس را بسته و و از طریق آخرین رادیاتور که در دورترین قسمت اتاق قرار دارد، شیر رادیاتور را باز می کنیم.
 • بعد از باز کردن شیر رادیاتور منتظر می مانیم تا فشار بر روی 2 بار تنظیم شود و هوای اضافی از مدار خارج شود.

مجموعه ما خدمات تعمیرات پکیج بوش را در چه مناطقی ارائه می دهد؟

به دلیل اینکه تمامی کارشناسان ما در تلاش اند تا راحتی و آرامش هر چه بیشتر شما عزیزان را فراهم کنند، به همین جهت تمامی تعمیرکاران حرفه ای انواع پکیج مجموعه ما به صورت نیروهای مستقر در تمام مناطق تهران و حومه آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند. کارشناسان ما بعد از برقرای تماس شما عزیزان و دریافت اطلاعات و آدرس، نزدیک ترین تعمیرکار به آدرس ارسالی را اعزام می کنند تا بعد از طی کردن مراحل، به رفع خرابی ایجاد شده بپردازد.

راگاسرد در زمینه خدمات تعمیر پکیج دیواری بوش چه امتیازهایی را ارائه می دهد؟

مجموعه ما در جهت جلب رضایت شما عزیزان علاوه بر موارد گفته شده، مزایای دیگری را در نظر گرفته است تا بتوانید بین گزینه های مختلف، مناسب ترین مجموعه را متناسب با اولویت های خود برگزینید. این امتیازها شامل موارد زیر می شود:

 • بهره مندی از مشاوره و نظر کارشناسان حرفه ای
 • معرفی بهترین تعمیرکاران
 • اعزام تعمیرکار پکیج بوش طی کوتاه ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات در تمامی مناطق تهران به صورت 24 ساعته
 • در نظر گرفتن مناسب ترین قیمت
 • ارائه کارت ضمانت جهت تضمین خدمات انجام شده

در صورت تمایل به دریافت خدمات تعمیرات انواع پکیج از مجموعه ما چکار باید بکنید؟

در صورتی که مایل به دریافت خدمات راگاسرد هستید می توانید از دو طرق اقدام نمایید؛ روش اول پر کردن فرم سثبت سفارش و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن های درج شده روی صفحه وب سایت مجموعه می باشد. کارشناسان ما به محض دریافت اطلاعات لازم و بررسی مشکل ایجاد شده، نزدیک ترین تعمیرکار مستقر به آدرس مورد نظر را اعزام می کنند تا بعد از عیب یابی و یافتن منشا خرابی به تعمیر پکیج بوش و رفع مشکلات ایجاد شده بپردازد. همچنین پس از اتمام کار، تعمیرکار کارت ضمانتی را در جهت تضمین خدمات صورت گرفته به شما عزیزان ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar