تعمیر پکیج تاچی : اعزام تعمیرکار پکیج تاچی توسط نمایندگی

اگر قصد عیب یابی، رفع عیب و تعمیر پکیج تاچی را دارید و به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای هستید، می توانید از راگاسرد، نمایندگی تعمیرات تاسیسات در تهران کمک بخواهید. مطالعه این مطلب می تواند شما را در انجام فرایند تعمیرات یاری کند.

تاچی یکی دیگر از برندهای تولیدکننده سیستم های گرمایشی می باشد که استفاده از پکیج های آن با استقبال بالایی مواجه شده است. این دستگاه ها هم ممکن است بعد از گذشت زمان دچار مشکل و خرابی شوند و دیگر قادر نباشند وظیفه خود را به درستی انجام دهند. در چنین شرایطی و در صورت نیاز به تعمیرکار ماهر می توانید با پر کردن فرم ثبت سفارش یا تماس با یکی از شماره های مندرج در صفحه سایت درخواست خود را ثبت کرده و از تمامی خدمات تعمیر پکیج مجموعه ما با کم ترین هزینه بهره مند شوید. در این مقاله هر آنچه برای تعمیرات پکیج تاچی و اعزام تعمیرکار نیاز دارید، در اختیارتان گذاشته ایم، با ما همراه باشید.

اگر از تولیدات سایر برندها برای تامین آبگرم مورد نیاز خود استفاده می کنید، می توانید با مراجعه به صفحه تعمیر پکیج علاوه بر کسب اطلاعات بیشتر، از دیگر خدمات مجموعه ما بهره مند شوید.

عیب یابی درست چه تاثیری روی پروسه تعمیر پکیج تاچی دارد؟

یکی از مهم ترین و اولین مرحله از تعمیرات، مرحله عیب یابی است. تعمیرکار بعد از حضور در محل باید شروع به یافتن علت مشکلی کند که سبب نقص در عملکرد سیستم شده است. یکی از دلایلی که توصیه می کنیم حتما از افراد باتجربه کمک بگیرید، صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد؛ زیرا تعمیرکاران باتجربه در مقایسه با افراد مبتدی، سریع تر می توانند علت خرابی را پیدا کرده و به رفع آن بپردازند.

تعمیر پکیج تاچی : اعزام تعمیرکار پکیج تاچی توسط نمایندگی

همچنین در صورتی که علت خرابی دستگاه به اشتباه تشخیص داده شود، نه تنها ممکن است با درگیر شدن سایر قطعات سبب بروز مشکلات بیشتر شود، بلکه تنها یک هزینه اضافی بر دوش شما می گذارد. بنابراین می توان گفت که عیب یابی درست در پروسه تعمیر از اهمیت بالایی برخوردار است و سبب تسریع در انجام تعمیر پکیج تاچی می شود.

کد ارورهای انواع مختلف پکیج تاچی و علل بروز آنها

پکیج های تاچی دارای انواع مختلفی هستند که آنها را در سه دسته بندی A, B, C قرار می دهیم که هر یک از این دستگاه ها دارای ویژگی های خاصی هستند. برخی از انواع این سیستم ها در طراحی خود مجهز به یک نمایشگر می باشند که در صورت بروز مشکل، یک کد روی صحنه به نمایش درمی‌آید و شما با مراجعه به دفترچه راهنما یا جدول زیر می توانید علت نمایش آن را متوجه شوید.

کد ارورهای پکیج تاچی مدل A

کد خطای پکیج تاچی مدل Aعلت نمایش کد ارور
E1وجود مشکل در سیستم احتراق
E2خراب شدن فیوز حد پکیج تاچی
E3 مسدود شدن مسیر تهویه
E4کاهش زیاد میزان فشار آب
E6خرابی سنور مربوط به دمای آب گرم
E7خراب شدن حسگر گرمایش
E9ایجاد یخ زدگی در پکیج
کد ارورهای پکیج تاچی مدل A

کد خطای پکیج تاچی مدل B

کد ارورهای پکیج تاچی مدل Bعلت بروز مشکل در پکیج
E1عدم تشکیل شعله کامل
E2خرابی در سیستم تهویه
E3از کار افتادن حسگر تهویه
E4خراب شدن فیوز حد
E5خرابی حسگر آب سرد ورودی ECO
E6وجود نقص در حسگر آب گرم مصرفی
E7خرابی سنسور گرمایشی
E8عدم عملکرد صحیح برد الکتریکی
E9کمبود آب در سیستم
کد خطای پکیج تاچی مدل B

کد خطاهای پکیج تاچی C

کد ارورهای پکیج تاچی Cدلایل بروز مشکل در پکیج
E1وجود مشکل در مسیر تهویه پکیج
E2معیوب شدن حسگر مدار گرمایش
E3خراب شدن سنسور آب گرم
E4خرابی فیوز حد
E5خراب شدن شیر گاز
E6ایجاد خرابی در احتراق
E7عدم تشکیل شعله به طور کامل
E8نوسان فشار گاز
E9وجود یخ زدگی در مدار
ECخراب شدن برد الکترونیکی
EPکمبود آب در سیستم
EBخرابی شعله
کد خطاهای پکیج تاچی C

مشکلات رایج در تعمیر پکیج دیواری تاچی کدامند؟

بعد از پایان مرحله عیب یابی و پیدا کردن دلیل خرابی در پکیج، نوبت به رفع آن می رسد. تعمیرکاران پکیج های تاچی طی تجربیات خود به طور معمول با برخی از مشکلات در این سیستم ها مواجه می شوند که عبارت اند از:

 • خاموش و روشن شدن مداوم پکیج
 • تولید سر و صدا حین روشن بودن
 • روشن شدن پکیج تاچی به صورت انفجاری
 • زرد رنگ سوختن شعله پکیج
 • روشن نشدن سیستم
 • سرریز شدن و نشتی آب از دستگاه
 • بالا بودن دمای خروجی آب
 • افت فشار گاز یا آب در پکیج
 • نمایش کد خطا به معنی وجود مشکل در یکی از اجزای دستگاه

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر درباره مشکلات رایج در پکیج و تسلط به زبان انگلیسی می توانید به این منبع مراجعه نمایید.

تعمیرکار پکیج دیواری تاچی

چه عواملی در تعیین هزینه تعمیر پکیج تاچی تاثیرگذارند؟

به دلیل اینکه در تعیین هزینه نهایی تعمیرات پکیج تاچی عوامل بسیاری تاثیرگذارند، بنابراین نمی توان برای این کار مبلغ مشخصی را در نظر گرفت. جهت شفاف سازی بیشتر و درک بهتر این موضوع، در این بخش به ارائه مواردی پرداخته ایم که در تعیین قیمت تعمیر تاثیر می گذارند:

مدل های مختلف پکیج تاچی

پکیج های تاچی دارای انواع مختلفی هستند و در هر کدام از این مدل ها، قطعات و اجزای خاصی به کار رفته است. به دلیل وجود همین تفاوت در قطعات، نمی توانیم قیمت مشخصی را جهت تعمیر پکیج تاچی تعیین کنیم زیرا ممکن است جنس یا جزئیات به کار رفته قطعات از مدلی به مدل دیگر دچار تغییراتی شده باشد.

قیمت قطعه معیوب شده

گاهی اوقات در حین عیب یابی دستگاه، تعمیرکار متوجه می شود که یکی از قطعات خراب شده و نیاز به تعویض دارد، خود این مورد یکی از عواملی است که تاثیر مستقیم روی قیمت تعمیرات دارد. به دلیل اینکه جنس و تنوع قطعات دارای تنوع بالایی است و نوسان قیمت در بازار زیاد است، این مورد براساس قیمت روز بازار تعیین می شود.

مدت زمان اتمام پروژه

طول مدت اجرای پروژه تعمیرات از دیگر نکات تاثیرگذار در این مورد است، بدیهی است که هر چقدر مدت زمان پروژه طولانی تر شود، تایم بیشتری از تعمیرکار گرفته می شود در نتیجه دستمزد او نیز افزایش پیدا می کند.

تعمیر پکیج آبگرمکن تاچی

سرویس و رسیدگی به موقع چه تاثیری در پروسه تعمیر پکیج تاچی دارد؟

پکیج هم مانند سایر سیستم های گرمایشی بعد از گذشت مدت زمان مشخصی نیاز به رسیدگی دارد. سرویس های دوره ای باعث می شوند عملکرد دستگاه بهبود پیدا کند و راندمان کاری آن بیشتر شود. به علاوه با سرویس پکیج می توان از ایجاد مشکلات و خرابی های احتمالی جلوگیری کرد زیرا در طی انجام این کار، سرویسکار تمام اجزا و قطعات را تک تک بررسی کرده و از سالم بودن آنها مطمئن می شود. در واقع سرویس پکیج مجموعه اقداماتی است که جهت پیشگیری از خرابی و افزایش عمر مفید دستگاه صورت می گیرد. برخی از این اقدامات عبارت اند از:

 • بررسی عملکرد شعله
 • چک کردن تمام اجزای به کار رفته در پکیج تاچی و اطمینان از عملکرد صحیح هر کدام
 • رسوب زدایی پکیج
 • هواگیری لوله ها و جداره های داخلی سیستم

چرا باید تعمیرات پکیج تاچی را به افراد حرفه ای بسپاریم؟

پکیج تاچی یکی از دستگاه هایی است که در آن قطعات تخصصی به کار رفته است که کار کردن با آن نیازمند داشتن تخصص و دانش کافی است. دلیل اینکه توصیه می کنیم تعمیر این سیستم های گرمایشی را به افراد متخصص بسپارید، این نکته است که تعمیرکاران حرفه ای به دلیل شناخت کامل قطعات به کار رفته در پکیج و دانستن وظیفه هر جز می توانند سریعتر عیب یابی کرده و علت خرابی را بیابند.

از دیگر فواید همکاری با نمایندگی های رسمی و تعمیرکاران متخصص پکیج تاچی، می توان به تجربه و تسلط این افراد اشاره کرد؛ زیرا اگر تعمیرکار در حین پروسه رفع خرابی با مشکلی مواجه شود، با اتکا به تسلط خود که طی سالها تجربه و آزمون و خطاهای متعدد به دست آورده است، می تواند به سرعت و در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل پیش آمده را حل کند.

تعمیرکار پکیج تاچی

مجموعه ما در کنار خدمات تعمیر پکیج تاچی چه مزایایی را ارائه می دهد؟

رفع مشکلات و مهیا کردن آسایش خاطر شما عزیزان، یکی از دغدغه های همیشگی مجموعه ما بوده است، در راستای محقق کردن همین امر تیم ما مزایایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می شود:

 • ارائه ضمانت نامه مدت دار و تضمین خدمات ارائه شده
 • امکان بهره مندی از نظر و مشاوره کارشناسان متخصص
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در تمامی مناطق تهران
 • اعزام تعمیرکار در کوتاه ترین زمان ممکن
 • در نظر گرفتن هزینه مناسب

در صورت تمایل به دریافت خدمات از مجموعه ما می توانید به دو طریق اقدام نمایید؛ روش اول پر کردن فرم ثبت سفارش موجود در صفحه و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن های مندرج در صفحه وب سایت مجموعه می باشد. کارشناسان ما بعد از بررسی اطلاعات طی کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار را به آدرس ارسالی اعزام می کنند. تعمیرکار بعد از عیب یابی دستگاه بادقت به تعمیر پکیج تاچی و رفع خرابی ایجاد شده می پردازد و بعد از اتمام کار یک ضمانت نامه مدت دار جهت تضمین خدمات انجام شما به شما عزیزان ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar