تعمیر پکیج لورچ: اعزام تعمیرکار پکیج آبگرم لورچ

امروزه سیستم های گرمایشی در مدل ها و برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه می شوند، که لورچ یکی از همان برندهای پرطرفدار در میان مردم است که سال های سال خوش درخشیده است. این سیستم هم مانند هر دستگاه گرمایشی ممکن است به مرور زمان و با تمام شدن عمر مفید پکیج بازدهی آن کاهش یابد و عملکرد درستی نداشته باشد.

زمانی که سیستم شما دچار مشکل می شود اولین کاری که انجام می دهید، به دنبال یک تعمیرکار حرفه ای جهت تعمیر پکیج لورچ می گردید که عیوب دستگاه شما را در کم ترین زمان برطرف سازد. اگر شما کاربر عزیز از این برند پکیج دیواری استفاده می کنید و دیگر آب مصرفی را به خوبی گرم نمی کند و گرمایش مناسبی ندارد، پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

شما می توانید برای درخواست اعزام تعمیرکار لورچ و یا سایر برندها به صفحه تعمیر پکیج مراجعه کرده و یا با استفاده از روش های موجود با ما تماس بگیرید.

نحوه عیب یابی و تعمیر پکیج لورچ lorch

کاملا بدیهی است که هر دستگاهی بعد از یک مدت کار کردن عملکرد آن دچار شده و نتواند نیازهای شما را به درستی تامین کند. اگر که مشکلات سیستم گرمایشی شما ساده باشد می توانید با مراجعه به دفترچه راهنمای پکیج LORCH برخی از عیوب آن را برطرف سازید، ولی اگر مشکلات به دست شما قابل حل نبود، می بایستی برای تعمیر پکیج لورچ از یک تعمیرکار حرفه ای و مجرب کمک بگیرید که بتواند با بکارگیری جدید ترین روش ها و متدهای روز دنیا عیوب دستگاه را برطرف سازند. در این قسمت قصد داریم درباره نحوه عیب یابی و رفع مشکلات این دسته از پکیج های دیواری صحبت کنیم.

تعمیر پکیج لورچ

روشن نشدن پکیج lorch

یکی از مشکلات رایج و معمول سیستم های گرمایشی لورچ، روشن نشدن دستگاه می باشد. قبل از شروع هر کاری ابتدا باید از درستی اتصالات برق و گاز مطمئن شوید و بعد از بررسی و اطمینان از درستی آنها، در مرحله بعد به سراغ شیر ورودی آب می رویم. سایر دلایل بروز این مشکل می تواند خرابی جرقه، ایراد از الکترود، گرفتگی لوله ها، تنظیم نبودن فشار پکیج، خرابی شمعک و غیره باشد.

خاموش شدن ناگهانی دستگاه

خاموش شدن ناگهانی و خودکار دستگاه، یکی دیگر از مشکلات معمول سیستم های گرمایشی لورچ می باشد،به عبارتی دیگر پکیج در حین کار هر چند دقیقه خود به خود و به صورت اتوماتیک خاموش می شود. بروز این مشکل می تواند از عدم کارکرد قسمت سوئیچ های ایمنی باشد، خرابی سوئیچ های ایمنی به این صورت است که اگر اختلالی در عملکرد دستگاه به وجود آید، توسط سنسورها حس شده و برای جلوگیری از بروز مشکلات بیشتر، دستگاه را به طور اتوماتیک خاموش می کنند. برای خاموش شدن ناگهانی دستگاه نمی توان به همین یک دلیل اکتفا کرد بلکه می تواند عیوب دیگر سیستم گرمایشی باعث خاموش شدن ناگهانی دستگاه لورچ شود که عبارتند از:

 • قطع شدن فشار یا کاهش فشار دستگاه
 • عدم کارکرد ترموستات پکیج
 • پایین آمدن فشار ناگهانی در حین کار کردن سیستم
 • بسته بودن شیر آب ورودی به دستگاه یا قطعی آب
 • نشتی داشتن پمپ یا کارکرد نادرست پمپ
 • برای برطرف سازی این مشکل می بایستی سیستم توسط تعمیرکار عیب یابی شده و قطعات آن به طور مرتب مورد بررسی قرار گیرند و در صورت خرابی قطعه ای آن را تعمیر یا تعویض کنند.

از کار افتادن دکمه های پکیچ لورچ و روش تعمیر آن

از کار افتادن و عمل نکردن دکمه های دستگاه یکی دیگر از مشکلات این سیستم گرمایشی است که بروز این مشکل می تواند ناشی از ایراد داشتن سایر بخش های پکیج باشد. علائم و نشانه های خراب شدن دکمه های دستگاه شامل؛ روشن و خاموش شدن سیستم، صدا دادن ترموستات، بیش از اندازه گرم شدن آب خروجی و … می باشد، برای رفع این عیب می بایستی تتمام کلیدها را بررسی کرده و در صورت کار نکردن آنها را عوض کنید.

پکیج لورچ

علت نشتی پکیج lorch چیست و چگونه باید آن را رفع کرد؟

نشتی آب یکی از علت های مهم درست کار نکردن پکیج است، دلایل بروز این مشکل می تواند از موارد زیر باشد:

 • سوراخ شدن پمپ
 • شل شدن اتصالات دستگاه
 • ترک خوردن مبدل حرارتی
 • از کار افتادن شیر اطمینان پکیج
 • خرابی دیافراگم منبع انبساط

تعمیرکار پس از کشف علت اصلی نشتی با بررسی قطعات فوق به تعمیر پکیج لورچ خواهد پرداخت.

چرا آب مصرفی و رادیاتورها گرم نمی شود؟

علت گرم نشدن رادیاتورها و آب مصرفی دستگاه می تواند ناشی از وجود اختلال در گاز رسانی و برق رسانی، عدم کارکرد پمپ آب و خرابی پروگرام باشد. سایر علت های آن عبارتند از:

 • خرابی سنسور دمای NTC
 • عدم کارکرد فلوسوئیچ
 • خرابی شیر سه طرفه موتوری
 • ایراد از سوپاپ بای پاس
 • طولانی بودن مسیر لوله کشی های پکیج
 • کوپل بودن مدار آب سرد و آبگرم
 • کاهش بیش از اندازه دمای آب سرد ورودی

ارور کدهای پکیچ لورچ به چه معناست؟

برد کنترلی دستگاه یکی از مهم ترین بخش های پکیج به شمار می آید. زمانی که یکی از قطعات و اجزای داخلی سیستم گرمایشی دچار مشکل می شود، این برد الکترونیک مشکل را به کمک سنسورهای تعبیه شده در دستگاه حس کرده و آن را به صورت یک کد مشخص در صفحه نمایش دیجیتالی پکیج نشان می دهد. تعمیرکار با مشاهده کدهای خطا متوجه می شود که علت عدم کارکرد پکیج چیست و با استفاده از ابزار مخصوص مشکل آن بخش از دستگاه را برطرف می سازد. کدهای خطای هر برند و هرمدل از دستگاه های گرمایشی با هم متفاوت می باشند، در این قسمت به ارائه ارور کدهای پکیج های معمولی lorch را می پردازیم.

بسیاری از افراد با دیدن این کدهای خطا ترسیده و سردرگم می شوند، لازم به ذکر است که جای هیچ نگرانی نیست، فقط در صورت مشاهده این کدها می توانید به دفترچه راهنمای پکیج لورچ مراجعه کرده و علت نمایش آن کد را متوجه شوید، اگر مشکلی بود که شما به تنهایی می توانستید برطرف کنید که هیچ، ولی اگر مشکل کمی تخصصی بود، می بایستی با یکی از مراکز تخصصی و معتبر جهت رفع عیوب دستگاه خود تماس بگیرید.

فراموش نکنید که شناخت این کدهای خطا می‌تواند سرعت فرایند تعمیر پکیج لورچ را به مراتب افزایش دهد.

کدهای خطا پکیج لورچشرح عیوب و رفع آنها
E0عدم ارتباط اجزای دستگاه با ترموستات – برای رفع آن بهتر است از یک متخصص کمک بگیرید.
E1فعال نشدن جرقه زن پکیج / قفل شدن دستگاه – برای رفع این مشکل می بایستی دکمه C را نگه داشته تا دستگاه از حالت قفل خارج شود و بعد از آن دودکش، فن، سوئیچ فشار هوا و سیم کشی ها را مورد ببررسی قرار دهید.
E2ایراد از سنسور دمای NTC آب گرم مصرفی – سیم پیچی ها و سنسور دمای مربوط را بررسی کرده و مشکل را رفع نمایید.
E4خطا در سنسور ان تی سی – بررسی سیم پیچی ها و سنسور آب گرم مصرفی
E5ایراد از مدولاسیون شیر گاز – بررسی شیر گاز پکیج، سوکت های مدولاسیون و سیم کشی ها
E6 افزایش دمای بالای 90 درجه سانتی گراد – در این صورت سنسورهای ایمنی دستگاه را خاموش کرده ولی آب گرم مصرفی همچنان در دسترس است / بررسی سنسسور گرمایشی، تنظیم فشار دستگاه، شست و شوی مبدل و بررسی سنسور حد
E7عدم کارکرد سوئیچ فشار هوا – تعویض پرشر سوئیچ هوا توسط یک تعمیرکار حرفه ای
E8کاهش بیش از حد فشار آب گرم – اطمینان از عدم وجود نشتی در رادیاتورها / رسوب زدایی مدار گرمایشی/ تعمیر پمپ پکیج
E9افزایش بیش از اندازه دمای آب گرم و عمل کردن ترموستات حد و قفل شدن دستگاه – برای رفع این مشکل دکمه C را نگه داشته تا سیستم از حالت قفل بودن خارج شود و سنسور حد و سنسور دما بر رسی شده و در صورت نیاز تعویض شوند.
E10بالا رفتن بیش از حد فشار دستگاه – اطمینان از بسته بودن شیر پرکن، هواگیری درست رادیاتورها و ایراد نداشتن سیم کشی ها
E12عدم کارکرد کنترل از راه دور – برای رفع این مشکل می بایستی دستگاه را ریست کرده
E13ایراد داشتن بخش نرم افزاری پکیج – برای رفع این عیب دکمه سی را فشار دهید، اگر مشکل ببرطرف نشد از یک سرویسکار با تجربه کمک بگیرید.
E25پایین بودن بیش از اندازه دمای آب – در این مواقع دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود.
E26ایراد از شیر گاز و شیر برقی – تعویض قطعه توسط تعمیرکار
E28عدم کارکرد سنسور گرمایشی و سنسور آب گرم مصرفی – برای رفع این مشکل این دو قطعه مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نیاز تعویض شوند.
E31تنظیم نادرست پارامتر ترموستات – تنها راه حل رفع این مشکل تعویض قطعه است تا دستگاه بتواند به حالت اولیه خود باز گردد.
E40ایراد از سیستم گرمایشی پکیج
E77مشکل از ترموستات مخزن – فشار دادن دکمه c ( دکمه سی به عنوان کنترل کننده و اتصال به سیستم هشدار دستگاه عمل می کند و معمولا در کنار درجه قرار گرفته است.) اگر با فشار دادن دکمه مشکل دستگاه حل نشد، باید برای تعمیر آن از تعمیرکار پکیج لورچ کمک بگیرید، تا به بخش های دیگر پکیج آسیبی وارد نشود.
تعمیر پکیج لورچ

سرویس پکیج لورچ در مجموعه راگاسرد شامل چه مواردی می شود؟

از آنجایی پکیج های لورچ دوام و کیفیت بالاتری نسبت به سایر پکیج ها دارند، نمی توان گفت این دستگاه ها هیچگاه خراب نمی شوند، چرا که ممکن است به مرور زمان و استفاده مداوم از آنها خراب شده و به صدها دلایل دیگر عملکردش دچار مشکل شود و به تعمیر و سرویس نیاز پیدا می کنند.

توصیه کارشناسان ما در رابطه با بهبود سیستم گرمایشی این است که نسبت به سرویس های دوره ای و نگهداری از پکیج خود بی توجه نباشید و اتجام آن را به افراد متخصص و تعمیرکاران حرفه ای بسپارید.

خدمات مجموعه ما در زمینه سرویس و نگهداری انواع پکیج لورچ

 1. بررسی و کنترل دودکش
 2. رسوب زدایی و تعویض قطعات
 3. هواگیری سیستم
 4. جرم گیری مبدل اصلی
 5. سرویس کامل پمپ پکیج lorch
 6. بررسی و سرویس الکترود جرقه زن
 7. تنظیم فشار گاز
 8. بررسی و تعویض تمامی واشرها و اورینگ های دستگاه
 9. سرویس مشعل
 10. شست و شوی کامل پکیج
 11. تنظیم فلنچ دودکش

در صورت نیاز به سرویس سیستم گرمایشی و اطلاع از هزینه های سرویس می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید.

هزینه سرویس و تعمیر پکیج لورچ چگونه تعیین می شود؟

بیشتر نگرانی افرادی که از پکیج lorch به عنوان سیستم گرمایشی خود استفاده می کنند، زمانی است که سیستم به تعمیر یا سرویس نیاز دارد و می خواهند از تعرفه تعمیرات پکیج لورچ اطلاعات کسب کنند و متوجه شوند که هزینه دقیق تعمیر و سرویس پکیج لورچ چقدر می باشد. لازم به ذکر است که در آن لحظه که شما از ما اجرت تعمیر پکیج لورچ را می خواهید، نمی توان قیمت دقیق و مشخصی را به شما عزیزان ارائه داد. زیرا کارشناسان و تعمیرکاران ما باید سیستم را مورد بررسی قرار داده و با توجه به مشکل و علت آن، قیمت نهایی را به شما اعلام کنند.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نهایی تعمیرات پکیج کدامند؟

به طور کلی، قیمت نهایی سرویس پکیج به نوع خرابی و میزان آن بستگی دارد، که در این قسمت به چند مورد دیگر از عوامل تاثیرگذار بر روی تعرفه تعمیرات پکیج lorch می پردازیم.

 • نوع و درجه خرابی
 • زمان و میزان سختی کار
 • نیاز به تعویض قطعه
 • داشتن کارت گارانتی

منظور از ارائه ضمانت نامه توسط تعمیرکار بعد از تعمیرات پکیج لورچ چیست؟

یکی از بزرگ ترین مزیت های استفاده از سرویسکاران مجموعه ما در زمینه عیب یابی، رفع مشکلات و تعمیر پکیج لورچ در شهر تهران و مناطق اطراف آن، برخورداری از مزایا و امتیازات ویژه ای نظیر گارانتی و دریافت ضمانت نامه رسمی است. راگاسرد یکی از شرکت های فنی و مهندسی گریدار در زمینه نگهداری و سیستم های سرمایشی و گرمایشی است. چنانچه تعمیر سیستم پکیج آب گرم خود را به ما بسپارید، بعد از پایان فرایند تعمیرات یک ضمانت نامه رسمی رسمی دریافت خواهید کرد، که صحت و کارکرد مناسب دستگاه را و قطعه تعمیری را تا مدتی معین تضمین خواهد نمود.

در صورت دریافت خدمات و بهره مندی از مزایای این مجموعه می توانید با استفاده از دو روش تلفنی و پرکردن فرم سفارش در سایت، اقدام به ثبت سفارش خود کنید. همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات شما، بالافاصله نزدیک ترین نیروی خود را در سریع ترین زمان به محل مورد نظر اعزام می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar