تعمیر پکیج ناوین: اعزام تعمیرکار ناوین در تهران

پکیج ناوین یکی از سیستم های گرمایشی است که در انواع ساختمان های اداری، تجاری و مسکونی مورد اتسفاده قرار می گیرد. بر اثر عدم رسیدگی و سرویس به موقع این سیستم ها یا خراب شدن یکی از قطعات ممکن است دستگاه نتواند کار خود به درستی انجام دهد. در چنین شرایطی بهتر است با کمک گرفتن از یک تعمیرکار حرفه ای به تعمیر پکیج ناوین پرداخته و مشکل پیش آمده را خیلی سریع حل کنید.

در این مقاله می خواهیم اطلاعاتی را در زمینه نمایندگی پکیج ناوین در تهران، کدخطا و هزینه تعمیرات در اختیارتان قرار دهیم، با ما همراه باشید.

چنانچه به اعزام فوری سرویسکار توسط نمایندگی راگاسرد در شهر تهران نیاز دارید، می توانید با لمس دکمه زیر در تلفن همراه خود با ما تماس بگیرید.

تماس(02155957723)
اعزام تعمیرکار پکیج ناوین

عیب یابی درست چه تاثیری بر روند تعمیر پکیج ناوین دارد؟

اولین مرحله برای شروع تعمیرات، عیب یابی می باشد، این جمله به این معنی است که تعمیرکار باید با شناخت کافی از اجزای پکیج بتواند آنها را بررسی کرده و منشا اصلی خرابی را پیدا کند. اگر این کار به درستی انجام نشود و به اشتباه قطعه دیگری تشخیص داده شود، نه تنها پکیج درست نمی شود، بلکه ممکن است آسیب های دیگری هم به آن وارد شود.

بنابراین در صورت همکاری با نمایندگی های مجاز تعمیر پکیج ناوین و افراد باتجربه، روند رفع مشکلات سیستم به سرعت پیش رفته و در وقت و هزینه ها هم صرفه جویی خواهد شد.

چرا رسیدگی و سرویس پکیج ناوین از اهمیت بالایی برخوردار است؟

به دلیل اینکه در ساخت و تولید این سیستم های گرمایشی از اجزا و قطعات حساسی استفاده شده است، بهتر است جهت بالا بردن توان حرارتی دستگاه و افزایش عمر مفید قطعات، به صورت دوره های زمانی ماهانه یا سالانه به آن رسیدگی شود. طی سرویس پکیج ناوین، سرویسکار براساس مواردی که در چک لیست خود دارد به ترتیب تمامی قطات را بررسی کره و از سالم بودن هر کدام اطمینان حاصل می کند. در طول همین سرویس های دوره ای، بسیاری از خرابی های احتمالی پکیج شناسایی و از بروز آنها جلوگیری می شود.

اهمیت رسوب زدایی پکیج ناوین

اگر شما هم هنگام استفاده از آب گرم باید زمان زیادی را تا گرم شدن آب صرف کنید یا احساس می کنید که فشار آب دچار کاهش چشمگیری شده است، باید به شما بگوییم که سیستم گرمایشی شما نیاز به رسوب زدایی دارد.

رسوب زدایی پکیج ناوین از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما باید توسط افراد متخصص صورت گیرد. اگر انجام این کار را به افراد مبتدی که تخصص و تجربه لازم در این زمینه را ندارند، بسپارید، ممکن است رسوبات به بخش های دیگر پکیج نفوذ کرده و مجددا به رفع رسوبات نیاز پیدا کنید، در این شرایط نه تنها رسوب زدایی به درستی صورت نگرفته بلکه فقط شما وقت و هزینه اضافی ای را متحمل شده اید.

تعمیر پکیج ناوین

راه های تشخیص نیاز به رسوب زدایی پکیج ناوین کدامند؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که؛ از کجا بفهمیم پکیج چه زمانی احتیاج به رسوب زدایی دارد. در این بخش جهت راهنمایی شما عزیزان ما راهکارهایی را جهت تشخیص درست این کار ارائه داده ایم که شامل موارد زیر می شوند:

 • اگر پکیج حین روشن بودن سر و صدا ایجاد می کند
 • وجود نوسان در فشار پکیج و بالا و پایین شدن آن
 • زمان زیادی طول می کشد تا آب گرم شود
 • پکیج روشن می شود اما نمی تواند آب را به خوبی گرم کند
 • رادیاتورها به طور کامل گرم نمی شوند
 • مشاهده ارور 70 در پکیج دیجیتال ناوین

لیست کدخطا پکیج ناوین

پیش از هر چیزی لازم است بدانید که کدخطا پکیج ناوین به کدی گفته می شود که در مدل های دیجیتال این دستگاه بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شده و به معنی این است که یکی از قطعات دچار مشکل شده و نمی تواند کار خود را به درستی انجام دهد. ما در این بخش لیست کدارورهای پکیج ناوین را گردآوری کرده ایم تا با مراجعه به این جدول بتوانید معنی کد نمایش داده شده را به راحتی پیدا کنید.

کدخطای نمایش داده شده روی نمایشگر علت نمایش کدارور پکیج ناوین
01زیاد شدن بیش از حد مجاز دما در سیستم
02کاهش فشار آب در مدار گرمایشی
03وجود مشکل در جرقه زن پکیج
04تشکیل نشدن شعله
05باز بودن NTC مدار شوفاژ
06عدم اتصال مناسب NTC مدار شوفاژ
07باز بودن NTC مدار آب مصرفی
08اتصال نامناسب و کوتاه NTC مدار آب مصرفی
09کار نکردن فن پکیج
10نقص در پرشر سوئیچ_ مسدود شدن مسیر دودکش
12عدم تشکیل احتراق
13وصل نبودن سوئیچ جریان آب در مدار
14وجود نشتی گاز در سیستم
15قطع شدن برد کنترل
16زیاد شدن بیش از حد مجاز دمای قطعات
17اعلان خطا در تنظیمات
لیست کدخطا پکیج ناوین

چرا باید تعمیر پکیج ناوین را به افراد ماهر بسپاریم؟

از آنجایی که شرکت سازنده پکیج های ناوین، در ساخت محصولات خود از قطعات و اجزای حساس و تخصصی استفاده کرده است، پیشنهاد ما به ما این است که حتما جهت تعمیرات این سیستم ها به نمایندگی مجاز پکیج ناوین در تهران مراجعه نمایید. یکی از مهم ترین مزیت هایی که این کار در پی دارد این نکته است که تعمیرکاران متخصص، علاوه بر آشنایی و شناخت کامل قطعات و وظیفه آنها، در اثر تجربیات خود و آزمون و خطاهای بسیار، می توانند روند تعمیر پکیج ناوین را سرعت ببخشند و با این کار در وقت و هزینه تعمیرات صرفه جویی کنند.

مجموعه ما تعمیرات پکیج ناوین را در چه مناطقی ارائه می دهد؟

یکی از مهمترین دغدغه های مجموعه ما، مهیا ساختن آسایش خاطر و راحتی شما مشتریان عزیز می باشد، به همین جهت است که تعمیرکاران ماهر این مجموعه به صورت نیروهای مستقر در تمامی مناطق تهران آماده خدمت رسانی می باشند.

بعد از برقراری تماس و دریافت اطلاعات، کارشناسان ما نزدیک ترین تعمیرکار را به آدرس شما اعزام می کنند تا پس از بررسی و یافتن علت مشکل، به تعمیر پکیج ناوین و رفع خرابی بپردازد. گفتنی است که متخصصین این مجموعه به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات و رفع مشکلات شما عزیزان هستند.

تعمیرکار پکیج ناوین

راگاسرد جهت کسب رضایت مشتریان خود چه خدماتی را ارائه می دهد؟

یکی از دغدغه های همیشگی مجموعه ما، فراهم کردن راحتی و آسایش خاطر شما عزیزان می باشد؛ در همین جهت کارشناسان راگاسرد جهت کسب رضایت مشتریان خود از تمامی خدمات صورت گرفته، مزایای زیر را ارائه می دهد:

 • ارائه ضمانت نامه مدت دار به مشتریان
 • اعزام بهترین تعمیرکاران در کوتاه ترین زمان ممکن
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در تمام مناطق تهران
 • امکان بهره مندی از نظر و مشاوره با کارشناسان متخصص
 • در نظر گرفتن هزینه مناسب طبق تعرفه های موجود

جهت بهره مندی از خدمات مجموعه راگاسرد چه باید بکنید؟

در صورت تمایل به دریافت خدمات از این مجموعه می توانید از دو طریق اقدام نمایید؛ روش اول پر نمودن فرم ثبت سفارش و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن های مندرج در صفحه وب سایت مجموعه راگاسرد می باشد.

کارشناسان ما بعد از دریافت آدرس و بررسی اطلاعات، نزدیک ترین تعمیرکار را به آدرس مورد نظر اعزام می کنند تا بعد از انجام بررسی های لازم و پیدا کردن علت خرابی به تعمیر پکیج ناوین بپردازد. لازم به ذکر است که بعد از تکمیل پروسه تعمیرات، کارت ضمانتی به شما عزیزان جهت تضمین خدمت انجام شده ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar