تعمیر پکیج وایلانت

اگر به دنبال یک تعمیرکار مطمئن هستید و یا می‌خواهید اطلاعات مفیدی در مورد تعمیر پکیج وایلانت کسب کنید، خواندن این مقاله می تواند برای شما مفید واقع شود.

ضمناً لازم به ذکر است که می‌توانید با فشردن دکمه زیر به سادگی هرچه تمام‌تر با ما تماس بگیرید و با متخصصین تعمیر پکیج راگاسرد صحبت کنید.

تماس(02155957723)

امروزه، پکیج ها جایگزین خوبی برای موتورخانه ها و آبگرمکن ها محسوب می شوند که هر دو کار، گرمایش محیط و گرم کردن آب مصرفی را به طور همزمان انجام می دهند. این دستگاه های گرمایشی در مدل ها و برندهای گوناگون طراحی و تولید می شوند، که یکی از برندهای شناخته شده آن، پکیج وایلانت می باشد. به دلیل کیفیت بالای محصولات این شرکت تولید کننده توانسته تا به امروز طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

این سیستم های گرمایشی هم ممکن است مانند سایر سیستم ها با گذشت زمان و استفاده مداوم و به صدها دلایل مختلف خراب شده و عملکرد آنها دچار مشکل شود و به تعمیر نیاز پیدا کنند. در این موقعیت، افرادی که از این برند استفاده می کنند، یا به دنبال راهی هستند که خودشان مشکلات دستگاه را برطرف کنند یا به دنبال تعمیرکار پکیج وایلانت می گردند.

ما در این مطلب به طور کامل به عیب یابی و نحوه تعمیر پکیج وایلانت می پردازیم.

تعمیر پکیج وایلانت

عیب یابی در پکیج های وایلانت به چه صورت انجام می شود؟

یکی از بخش های مهم در تعمیر پکیج VAILLANT عیب یابی است، که تعمیرکار قبل از شروع فرآیند تعمیر پکیج دیواری وایلانت، با استفاده از ابزار مخصوص و تجربه و مهارتی که دارد، شروع به یافتن عیوب و مشکلات دستگاه می کند و سپس به سراغ برطرف سازی مشکلات سیستم گرمایشی می رود. عیب یابی درست زمانی انجام می شود که دستگاه شما به خوبی قبل نیازهای شما را تامین نمی کند و با مشکلاتی رو به رو شده است.

لازم به ذکر است که سرویسکار برای عیب یابی از ارور کدهای پکیج وایلانت هم استفاده می کند و با بکارگیری آن کدهای مخصوص راحت تر مشکلات پکیج را پیدا کرده و سریعا رفع می نماید. در این قسمت از مقاله قصد داریم به چندین مشکل رایج و معمول این برند از پکیج های دیواری بپردازیم که با مواجه شدن با آنها دستگاه شما به عیب یابی و تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد.

تعمیر پکیج دیواری وایلانت

آشنایی با مشکلات و خرابی های معمول پکیج دیواری vaillant

شناختن عیوب و خرابی های این دستگاه های گرمایشی، کمک شایانی در تعمیر و سرویس پکیج می کند و خواهید فهمید، زمانی که با این مشکل رو به رو شدید علت این خرابی چیست و باید چه مواردی را مورد بررسی قرار دهید یا اینکه زمان آن رسیده است که از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. این مشکلات رایج به شرح زیر می باشد:

علت روشن نشدن پکیج وایلانت

 • اطمینان از وصل بودن پکیج به برق
 • بررسی اتصال گاز
 • خرابی جرقه دستگاه (در این صورت قطعه باید تعویض گردد)
 • با بررسی و چک کردن موارد بالا اگر سیستم گرمایشی شما روشن نشد، می بایستی با مراکز تخصصی و معتبر جهت تعمیر پکیج وایلانت خود تماس حاصل نمایید.

چرا پکیج دیواری vaillant هنگام کار کردن، ناگهان خاموش می شود؟

در عیب یابی و تعمیر دستگاه های گرمایشی، علت این مشکل را کاهش یا افزایش فشار گاز پکیج می دانند، که ناشی از خرابی کنتور گاز می باشد و برای رفع آن می بایستی با اداره گاز تماس بگیرید. در صورتی که قادر به عیب یابی و تعمیر پکیج خود نبودید، می توانید از راگاسرد، مرکز تخصصی سرویس و تعمیرات پکیج دیواری وایلانت و دیگر برندها درخواست کمک کنید.

تعمیر پکیج آبگرم وایلانت

سرویس پکیچ وایلانت شامل چه مواردی می شود؟

امروزه هستند افرادی که سرویس و نگهداری از دستگاه های گرمایشی مانند پکیج را کاری بیهوده و هزینه های اضافی می دانند. اما لازم است بدانید که نه تنها کاری بیهوده نیست، بلکه از بروز مشکلات و خرابی های احتمالی و همچنین هزینه های بالای تعمیر پکیچ وایلانت را کاهش می دهد. پس بنابراین؛ بهتر است قبل از بروز خسارات جبران ناپذیر، به موقع به سرویس و نگهداری دستگاه گرمایشی خود بپردازید. اقداماتی که در سرویس پکیج وایلانت در راگاسرد صورت می گیرد، شامل موارد زیر هستند:

 • سرویس کامل پمپ پکیج وایلانت
 • بررسی و سرویس فن دستگاه
 • جرم گیری مبدل ثانویه
 • رسوب زدایی مبدل اولیه
 • تنظیم فشار گاز
 • سرویس پرشر آب و شست و شوی مدار
 • سرویس مغزی شیر سه طرفه
 • سرویس الکترود جرقه زن
 • بررسی و تنظیم فلنچ دودکش
 • تعویض کلیه واشرها و اورینگ های دستگاه

منظور از ارائه گارانتی توسط تعمیرکار بعد از تعمیر پکیچ وایلانت چیست؟

یکی از بزرگترین مزیت های استفاده از تعمیرکاران ما در زمینه عیب یابی، رفع خرابی ها و تعمیر پکیج وایلانت در شهر تهران و مناطق اطراف آن، برخوردازی از مزایا و امتیازات ویژه ای نظیر گارانتی و دریافت ضمانت نامه رسمی می باشد. راگاسرد یکی از مراکز معتبر و گریددار در حوزه نگهداری از تاسیسات و سیستم های سرمایشی و گرمایشی است. چنانچه تعمیر سیستم های پکیج آبگرم و شوفاژ خود را به ما ببسپارید، پس از پایان تعمیرات یک کارت گارانتی رسمی دریافت خواهید کرد، که صحت و کارکرد مناسب دستگاه و قطعه تعمیری را تا مدتی معین تضمین خواهد نمود.

در صورت تمایل به دریافت خدمات از مجموعه ما، می توانید با استفاده از دو روش؛ تلفنی و پر کردن فرم سفارش، درخواست اعزام تعمیرکار را ثبت نمایید. همکاران ما بعد از دریافت اطلاعات شما و هماهنگی های لازم، نزدیک ترین نیروی خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مورد نظر شما اعزام می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar