تعمیر پکیج در تهران

تعمیر پکیج، یکی از اصلی ترین خدمات ما در شرکت خدمات تاسیسات ساختمانی راگاسرد محسوب می‌شود. علت اصلی این امر آن است که امروز بیشتر افراد از پکیج به عنوان سیستم گرمایشی و تامین آب گرم مصرفی منازل استفاده می کنند.

جالب است بدانید که این دستگاه گرمایشی هم مانند سایر سیستم ها ممکن است با بی توجهی به سرویس های دوره ای یا استفاده نادرست دچار مشکل شود و به تعمیر نیاز پیدا کند. چنانچه به دنبال راهی برای برطرف سازی مشکلات پکیج خود می باشید یا به دنبال تعمیرکار جهت عیب یابی و رفع خرابی پکیج آبگرم خود هستید، پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله همراه ما باشید، تا از مطالب مفیدی که در اختیارتان قرار می دهیم بهره مند شوید.

ادامه این مطلب ↶
تعمیر پکیج در تهران

آشنایی با انواع پکیج و نحوه عملکردشان

پکیج یک سیستم گرمایشی تقریبا جدید است که جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است و بیشتر افراد برای آرامش بیشتر و مدیریت بهتر دستگاه خود از انواع پکیج استفاده می کنند. این دستگاه ها علاوه بر گرمایش، آب گرم منازل را هم را تامین می کنند و همین دو ویژگی مهم، آن را از سایر سیستم های گرمایشی مجزا کرده و کاربران زیادی را به خود جذب کرده است. نیاز به فضای کم، ایمنی بالا سیستم، استفاده جداگانه هر واحد مسکونی و … همگی از مزایای این دستگاه رایج گرمایشی به شمار می آیند. پکیج ها از نظر نصب و محل قرار گیری به دو نوع کلی دیواری و زمینی دسته بندی می شوند، که هر فردی نسبت به متراژ خانه و سایر عوامل یکی از این دو مدل را انتخاب می کند.

پکیج ها برخلاف موتورخانه ها نیاز به لوله کشی ها و تجهیزات بزرگ و گسترده تاسیساتی ندارند اما استفاده از دودکش از اهمیت بالایی برخوردار است. نحوه عملکرد پکیج دیواری به این صورت است که زمانی شما آب گرم را باز می کنید، یک سنسور تعبیه شده در آن جریان آب را به سیستم اطلاع می دهد، مشعل توسط جرقه زن روشن شده و مبدل حرارتی آب را گرم می کند. جالب است بدانید که دانستن نحوه عمکلرد و شناخت انواع پکیج دیواری کمک شایانی به شما در تعمیر پکیج دیواری می کند.

شناسایی قطعات و اجزای پکیج به طور کامل

هر سیستمی برای اینکه بتواند نیاز کاربر را برطرف سازد نیاز به یکسری اجزا و قطعات خاص دارد که بتواند به کمک آنها کارکرد درستی داشته باشد. پکیج هم برای تامین آب گرم مصرفی و آب گرم مورد نیاز رادیاتور (شوفاژ) از اجزا و قطعات مختلفی تشکیل شده است که شناختن این اجزا هم می تواند شما را در عیب یابی و سرویس و تعمیر پکیج یاری کند.

مشعل: یکی از اجزای مهم این سیستم گرمایشی، مشعل می باشد که وظیفه گرم کردن آب ورودی به دستگاه را بر عهده دارد. مشعل (burner) هوای مورد نیاز خود را برای روشن شدن از محل اتصال دودکش تامین می کند.

فلوسوئیچ: این قطعه در مسیر عبوری جریان آب سرد تعبیه شده است و زمانی که شما شیر آب گرم را باز می کنید، قطعه ای کوچک در داخل آن شروع به حرکت کرده و با طی کردن مراحلی مشعل را روشن می کند.

شیر کنترل گاز: یکی دیگر از اجزای مهم پکیج، شیر کنترل گاز است و همان طور که از اسمش پیداست شیری است که جریان گاز ورودی را کنترل و تنظیم می کند و اگر پیلوت به طور ناگهانی خاموش شود، این شیر بلافاصله جریان گاز را قطع می کند.

شیر سه راهی: این قطعه بیشتر در فصول سرد سال و راه اندازی حالت گرمایش دستگاه کاربرد دارد. زمانی که شیر آب گرم باز می شود، شیر سه راهی به طور موقت جریان آب گرم به سمت شوفاژها را قطع کرده و جریان آب گرم را به سمت لوله های آب گرم هدایت می کند. بعد از اینکه شیر آب گرم بسته شد، این شیر سه طرفه به حالت اولیه خود برمی گردد.

برد کنترل الکتریکی: این قطعه در پکیج وظیفه کنترل شیر گاز، پمپ مدار گرم کننده و شیر سه راهی را برعهده دارد.

سنسور حرارتی: این حسگرهای حرارتی در سه قسمت پکیج از جمله روی مبدل حرارتی، قسمت خروجی مبدل و قسمت خروجی لوله آب گرم مصرفی تعببیه شده است، که وظیفه آنها کنترل و تنظیم مقدار برداشتی آب گرم است و زمانی که فشار آب گرم تغییر می کند بلافاصله این سنسور یا حسگر فعال شده و کارکرد دستگاه را کنترل می کند.

پمپ: یکی از اجزای مهم پکیج های دیواری یا زمینی پمپ آب است و وظیفه آن تنظیم فشار آب و  به جریان انداختن آب گرم در مسیر رادیاتورها را برعهده دارد و آن را به عنوان یک منبع انرژی و عامل حرکت دهنده می شناسند.

کلید کنترل فشار آب: این قطعه در سیستم گرمایشی همچون پکیج، وظیفه کنترل و تنظیم فشار آب دستگاه را برعهده دارد. معمولا فشار آب داخل سیستم باید بالاتر از 45 صدم بار باشد و اگر فشار بیشتر و یا کم تر از میزان تعیین شده باشد، این قطعه مانع عمل کردن دستگاه می شود.

عیب یابی پکیج دیواری؛ آشنایی با خرابی های رایج انواع پکیج

همان طور که می دانید گرم نبودن خانه یا محل کار در روزهای سرد و زمستانی چقدر می تواند عذاب آور باشد و آرامش شما را برهم زند. به همین دلیل کارکرد صحیح آن هم برای گرمایش هم برای داشتن آب گرم از اهمیت بالایی برخوردار است و مراقبت و نگهداری از آن هم مهم می باشد. پکیج به عنوان یکی از سیستم های گرمایشی پرطرفدار ممکن است با استفاده مداوم، به مرور عملکردشان دچار مشکل شده و بازدهی آنها کاهش یابد. زمانی که پکیج شما خراب می شود، برای رفع مشکلات دستگاه گرمایشی، ابتدا باید عیب یابی شده تا کارشناسان با بررسی های لازم علت اصلی آن را پیدا کرده تا بتوانند مشکل پیش آمده را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کنند. در این قسمت می خواهیم شما را با برخی از مشکلات رایجی که بیشتر دارندگان پکیج با آن مواجه می شوند، آشنا کنیم.

چرا پکیج صدا می دهد؟

یکی از مشکلات معمول دستگاه های پکیج، ایجاد سر و صدای زیاد است که باعث سلب آسایش ساکنین خانه می شود. این مشکل می تواند ناشی از عدم کارکرد رتور دستگاه و هوا داشتن رادیاتورها باشد، که اگر رتور خراب باشد، باید توسط تعمیرکار تعویض گردد و اگر مشکل ناشی از هوا داشتن شوفاژ باشد که هر چه سریع تر باید به هواگیری آن پرداخته شود.

چرا سیستم پکیج روشن نمی شود؟

روشن نشدن سیستم یکی دیگر از مشکلات مرسومی است که بیشتر مصرف کنندگان با آن مواجه می شوند. در این مرحله از عیب یابی باید چندین قسمت پکیج را مورد بررسی قرار گیرد. اولین مورد گاز دستگاه است، که باید از باز بودن آن مطمئن شده و اگر بسته بود آن را باز کنید. در مرحله بعدی عیب یابی و تعمیر پکیج، بررسی فشار آب می باشد که اگر کم یا قطع شده باشد، سیستم گرمایشی شما روشن نخواهد شد. اگر با بررسی این چند مورد مشکل دستگاه گرمایشی شما برطرف نشد، می توانید از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب راگا سرد کمک بگیرید.

قطع شدن مداوم دودکش

قطع شدن دودکش آن هم به طور مداوم می تواند یکی از مشکلات اساسی سیستم های گرمایشی پکیج باشد که در این مرحله دودکش باید مورد بررسی قرار گیرد، که یکی از دلایل آن می تواند از مسدود بودن یا گرفتگی راه خروجی دود باشد. برای رفع این مشکل می توانید گرفتگی دودکش را برطرف سازید یا جای آن را با دودکش جدید عوض کنید.

چرا فشار آب گرم پکیج پایین است؟

کم بودن فشار آب گرم یکی دیگر از مشکلات سیستم گرمایشی است که بسیاری از کاربران از آن گله مند هستند. کاهش فشار آب می تواند از سوراخ بودن و نشتی لوله های آب باشد، که تنها راه حل این مشکل بررسی لوله های آب و تعویض آنها می باشد.

زرد بودن شعله پکیج

در عیب یابی پکیج اگر با زرد بودن شعله دستگاه مواجه شدید، اولین کار بررسی و چک کردن شعله مشعل است. ممکن است این مشکل ناشی از کثیف بودن شعله باشد که اگر این طور بود باید بی درنگ شعله تمیز شود چون ممکن است به مرور باعث خراب شدن خود مشعل هم شود. دومین علت آن می تواند از مکش دودکش بوده که در این صورت باید مورد بررسی قرار گرفته، تخلیه یا تعویض شود. سومین علت آن می تواند از عدم وجود هوا در محیط اطراف باشد که برای برطرف سازی این مشکل می بایستی برای جریان بهتر هوا، روزنه های هوا در اطراف آن ایجاد کنید.

چرا مشعل به حالت انفجاری روشن می شود؟

یکی دیگر از مشکلات رایج سیستم پکیج، انفجاری روشن شدن مشعل است که دستگاه با صدایی وحشتناک روشن می شود که شما هری دلتان می ریزد. در عیب یابی این سیستم های گرمایشی، در وهله اول باید ورودی گاز بررسی شده که اگر گاز نوسان داشته باشد رنگ شعله زرد می شود، که در این جور مواقع باید ورودی گاز  را تنظیم کنید. دومین علت این مشکل ممکن است از خراب بودن الکترود جرقه زن باشد به این صورت که تمام گاز در دستگاه جمع شده و زمانی که پکیج روشن می شود مثل این می ماند که بمب ترکیده است.

چرا هنگام استفاده از پکیج،خاموش می شود؟

همان طور که می دانید هر دستگاهی ممکن است به دلایل مختلفی مانند قطع شدن برق و گاز، داغ شدن سیستم و … هنگام استفاده از آن خاموش شود. این کاملا یک امر طبیعی است. ممکن است سیستم شما بخواهد با شما بازی کرده و هر یک ساعت یکبار یا هر چند دقیقه یکباربه طور ناگهانی خاموش شود. زمانی که مشکل یا ایرادی در پکیج رخ می دهد، یکسری سنسورهای ایمنی و محافظت از دستگاه برای جلوگیری از آتش سوزی و خراب شدن سایر اجزای دستگاه فعال شده و بلافاصله سیستم را خاموش می کند،تا به شما اخطار دهد که سیستم گرمایشی شما دچار مشکل شده است.

در عیب یابی پکیج بوتان یا ایران رادیاتور این مشکل ممکن است علت های مختلفی از جمله، خراب شدن ترموستات، افت فشار پکیج، بسته بودن شیرهای آب، کمبود جریان گاز، قطع شدن جریان در قطعات الکتریکی پکیج و … باشد. برای آشنایی با سایر علت های بروز این مشکل و کسب اطلاعات بیشتر درباره مشکلات این برند از دستگاه های گرمایشی به صفحه تعمیر پکیج بوتان مراجعه نمایید.

لازم است بدانید که عیب یابی و تعمیرپکیج باید توسط تعمیرکار پکیج که از مهارت و تجربه بالایی برخوردار است، صورت گیرد. عدم توجه به این موضوع فقط فقط باعث آسیب رساندن ببیشتر به دستگاه و افزایش هزینه های سرویس و تعمیر آن می شود.

 کد خطا یا (Error code) پکیچ به چه معناست؟

کد خطا یا ارور کد همان چیزی است که وقتی عملکرد اجزای داخلی دستگاه دچار مشکل می شوند، آن را به برد الکترونیک انتقال داده و آن هم با نمایش دادن یک کد مشخص به کاربر هشدار می دهد که پکیج شما دچار نقص فنی شده است و نیاز به عیب یابی و تعمیرات لازم دارد. به عبارتی دیگر؛ برد الکترونیک پکیج مانند مغز سیستم عمل می کند که کارکرد تمام اجزا و قطعات ریز و درشت آن را توسط یکسری سنسورها و حسگرها زیر نظر دارد و اگر هرکدام از آنها دچار مشکل شوند، برد الکتریکی بلافاصله توسط این سنسورها مشکل را حس کرده و آن هم با نمایش دادن یکسری اعداد و حروف لاتین به کاربر اطلاع می دهد که مشکل از کدام قسمت دستگاه می باشد. شایان ذکر است که برخی از پکیج ها توسط کدهای مشخص و برخی دیگر (پکیج های آنالوگ) به کمک چراغ های چشمک زن کوچک خطاهای دستگاه گرمایشی را به شما اطلاع می دهند.

این ارور کدها برای هر برند از پکیج متفاوت بوده و هر کدام کدهای مخصوص خود را دارند. هر زمان که با ارور کدها یا چراغ های چشمک زن مواجه شدید، می توانید برای دانستن مفهوم کدها یا چراغ های چشمک زن به دفترچه راهنمای آن مراجه کرده و اگر مشکلی قابل حل بود که با رعایت نکات ایمنی آن را برطرف سازید، ولی اگر هیچ دانش پایه ای نداشته یا مشکل به دست شما قابل حل نبود و به تخصص و مهارت بالا نیاز داشت پیشنهاد می شود که از یک تعمیرکار مجرب و حرفه ای کمک بگیرید.

در این قسمت می خواهیم نمونه ای از کدهای خطا و چراغ های چشمک زن ( سیستم های آنالوگ) پکیج ایران رادیاتور را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 شرح عیوب پکیج دیواری ایران رادیاتور304050607080
فن خاموش است اما پرشر سوئیچ هوا وصل می باشد.***
فن روشن است اما پرشر سوئیچ هوا وصل نیست.***
خرابی و عدم کارکرد برد کنترل**
ترموستات ایمنی حد 105 درجه عمل کرده و قطع شده است.*
افزایش دمای پکیج (کم تر از 105 و بالاتر از 89)*
خراب شدن یون در حین کار**
کارکرد ضد یخ زدگی با روشن بودن پمپ**
کارکرد ضد یخ زدگی با روشن بودن مشعل**
اشکال از سنسور آب گرم مصرفی (باز بودن مدار)**
ایراد از سنسور آب گرم مصرفی (کوتاه بودن اتصال)**
ایراد از سنسور شوفاژ (باز بودن مدار)***
اشکال از سنسور شوفاژ (کوتاه بودن اتصال**
قطع شدن ترموستات دودکش (نشت دود به محیط)**
قطع شدن پرشر سوئیچ آب (باز بودن مدار آن)**
ترموستات ایمنی حد 105 درجه قطع کرده اما دمای آن طبیعی است (اندازه گیری دما به وسیله سنسور)***
کد عیب یابیمدل پکیجشرح کدهای خطای پکیج دیجیتالی ایران رادیاتور
E1CF,FFقطع بودن پرشر سوئیچ آب (مدار باز)
E2CF,FFایراد از یون
E8CF,FFقطعی ترموستات (حد 105 درجه عمل کرده است)
E10CFقطعی ترموستات دوکش و نشتی دود به محیط
E12/E30/E99CF,FFعدم کارکرد برد الکترونیک
E31CF,FFاشکال از ترمیستور مدار شوفاژ (اتصال کوتاه)
E32CF,FFاشکال از ترمیستورر مدار شوفاژ (باز بودن مدار)
E41CF,FFمعیوب بودن ترمیستور آب گرم مصرفی (اتصال کوتاه)
E42CF,FFمعیوب بودن ترمیستور آب گرم مصرفی (باز بودن مدار)
E50FFفن خاموش است در حالی که پرشر سوئیچ وصل است.
E51FFفن روشن است در حالی که پرشر سوئیچ وصل نیست.
E81CF,FFترموستات در 105 درجه قطع کرده است در حاللی که دمای ترمیستور طبیعی است.
E88CF,FFافزایش دمای پکیج (کم تر از 105 و بالاتر از 89)
AF فعال شدن سیستم ضد یخ زدگی

تعمیرات تخصصی پکیج شامل چه مواردی می شود؟

تعمیر این سیستم گرمایشی جزء یکی از خدمات پکیج محسوب می شود که باید بعد از مرحله عیب یابی، توسط تعمیرکار حرفه ای به کمک ابزارهای مخصوص این کار صورت گیرد. در این بخش از مقاله قصد داریم شما را نحوه تعمیر پکیج آشنا کنیم تا بتوانید خودتان تا حدودی مشکلات سیستم گرمایشی خود را برطرف سازید. همان طور که می دانید پکیج برای روشن شدن و کارکرد درست نیازمند 4 عامل اصلی آب، اکسیژن، گازوئیل (گاز ) و برق است و سرویسکار در وهله اول تعمیر پکیج باید این 4 مورد را مورد بررسی قرار داده و از درستی عملکردشان اطمینان حاصل نماید.

به طور مثال برای چک کردن میزان آب دستگاه می بایستی در پکیج های دیجیتالی از طریق صفحه نمایشگر کوچک و در پکیج های مدل آنالوگ از طریق عقربه های فشار که بر روی آن قرار داده شده است، مقدار آب موجود در پکیج را بررسی کند. مقدار و درجه آن باید بین 1 الی 1 و نیم بار باشد، سپس در این حالت می توانید آب را ببندید. برای کنترل برق دستگاه، باید از وصل بودن و جدا نشدن دو شاخه از پریز مطمئن شوید. بعد از بررسی آب و برق که جزء مهم ترین عامل های روشن شدن دستگاه محسوب می شوند، به سراغ گاز پکیج رفته و از باز بودن و قطع نبودن گاز یا گازوئیل هم مطمئن می شویم، و اما اکسیژن که یکی از مهم ترین عوامل در احتراق و آتش سوزی به شمار می آید، حتما حتما باید مورد بررسی قرار گیرد. زمانی که اکسیژن لازم از طریق فن ها به دستگاه وارد نشود قطعا دستگاه هم برای روشن شدن با مشکل مواجه شده و مشعل به خوبی روشن نمی شود و همین مسئله می تواند بسیار خطرناک بوده و باعث به وجود آمدن مشکلات بیشتر شود. البته یادتان نرود که خرابی فن ها هم می تواند باعث نرسیدن اکسیژن به دستگاه باشد، بنابراین از کارکرد درست آنها هم اطمینان حاصل نمایید.

اگر با چک کردن موارد ذکر شده در بالا مشکلات سیستم گرمایشی شما برطرف نشد، می توانید برای بررسی های بیشتر و تعمیرات تخصصی پکیج دیواری خود با مجموعه ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرید و از خدمات ویژه ما بهرمند شوید.

سرویس پکیج دیواری در مجموعه ما شامل چه مواردی می شود؟

برای افزایش طول عمر و بهبود بازدهی دستگاه باید به یکسری از روش ها و نکات مهم جهت نگهداری درست از پکیج توجه کنید. سرویس های دوره ای و سالیانه یکی از همان روش های کارآمدی است که از دستگاه شما مراقبت کرده و از بروز خرابی های احتمالی جلوگیری می کند. سرویس های سالیانه در راگاسرد شامل موارد زیر می شود:

 1. رسوب زدایی پکیج دیواری
 2. تنظیم فشار گاز دستگاه
 3. بررسی عملکرد مدار گرمایشی
 4. هواگیری رادیاتورها
 5. بررسی کارکرد صحیح فن پکیج و دودکش
 6. بررسی سنسورهای ایمنی
 7. تنظیم و کنترل حرارت سیستم

اهمیت سرویس و نگهداری پکیج

با شروع شدن فصل زمستان این سیستم های گرمایشی پرطرفدار کاربرد پیدا می کنند و آن زمان افراد بسیاری به فکر سرویس و تعمیرات آن می افتند. اما پیشنهاد می شود که همیشه قبل از سرد شدن هوا به سرویس پکیج خود بپردازید، چرا که هم هزینه های آن کم تر می باشد و هم به دلیل تقاضای پایین تعمیرات، مشکلات سیستم شما زودتر و بدون معطلی برطرف می شود. پکیج ها مزایای زیادی از جمله؛ اشغال فضای کم، مستقل بودن هر واحد از ساختمان، کاهش مصرف انرژی، بازدهی بالا و … نسبت به آبگرمکن ها و موتورخانه دارند. بهترین روش برای بهره بردن از این مزایا و جلوگیری از خراب شدن دستگاه، سرویس به موقع آنها است، که علاوه بر کاهش مشکلات وخرابی های احتمالی، هزینه های تعمیرات پکیج هم کاهش می یابد.

اما بهتر است از زمان نصب و راه اندازی پکیج های دیواری، به سرویس های دوره ای آنها بپردازید و هر چند ماه یکبار دستگاه توسط سرویسکار مورد بررسی قرار گیرد. توصیه می کنیم که سرویس های دوره ای و سالیانه پکیج خود را به تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه بسپارید، تا با استفاده از بهترین روش ها و متدهای روز دنیا مشکلات و عیوب سیستم گرمایشی شما را رفع نمایند.

 نکات مهم و کاربردی جهت افزایش طول عمر پکیج

به دلیل ساختار پیچیده و برخورداری از قطعات و اجزای متنوع، انواع پکیج به نگهداری و مراقب های مداوم و اصولی نیاز دارند. مراقبت از این دستگاه های گرمایشی با هدف افزایش بهره وری و بهبود عملکرد آنها صورت می گیرد. عدم توجه به این موضوع و به تعویق انداختن سرویس و تعمیرات آن، مشکلات زیادی اعم از؛ افزایش حرارت دستگاه، خاموش شدن ناگهانی، نشتی آب، از کار افتادن برد کنترلی و غیره را به همراه خواهد داشت. نکات طلایی و مهم برای نگهداری و طولانی کردن عمر دستگاه عبارتند از:

 • توجه به سرویس های دوره ای
 • ورودی های آب، برق و گاز به صوورت دوره ای بررسی و کنترل شود.
 • چک کردن دودکش پکیج و مطمئن از مسدود نبودن آن
 • بررسی پمپ آب و گیرپاژ نشدن
 • استفاده از سختی گیر آب ( جهت جلوگیری از جرم گرفتن و رسوب گذاری لوله ها و دیواره مبدل حرارتی)
 • به هنگام سفر کردن، بهتر است دستگاه و شیرهای ورودی آب به سیستم را ببندید و یک استراحت کوتاهی به پکیج دهید.
 • جهت کاهش مصرف سوخت و باللا بردن بازدهی دستگاه، دمای آب مصرفی پکیج را بر روی 40 تا 45 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید.
 • قرار دادن صافی در ورودی آب سرد
 • برای سرویس و نگهداری از تجهیزات گرمایشی خود از تعمیرکار حرفه ای و با تجربه کمک بگیرید.

خدمات تخصصی پکیج خود را با ضمانت و با بهترین قیمت از ما بخواهید.

راگاسرد یکی از مراکز تخصصی و معتبر در زمینه نصب و راه اندازی، سرویس و تعمیر پکیج های دیواری و زمینی و سایر سیستم گرمایشی و سرمایشی است که چندین سال است که در زمینه امور تاسیساتی شروع به فعالیت کرده است. یکی از خدمات ویژه ما، ارائه ضمانت نامه به شما عزیزان است. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات و به همراه داشتن کادری متخصص و مجرب از خدمات خود اطمینان خاطر داشته و با اعتماد به نفس کامل، فعالیت خود و تمامی خدمات ارائه شده را ضمانت می کند. در صورتیکه به یک تعمیرکار و یک مرکز تخصصی و رسمی به منظور تعمیر پکیج خود نیاز داشتید می توانید به دو صورت تلفنی و پرکردن فرم سفارش با ما ارتباط برقرار کنید و با خیالی آسوده تعمیرات تخصصی دستگاه های گرمایشی خود را به ما بسپارید.

 

avatar