تعمیر کولر گازی ال جی: اعزام تعمیرکار به محل + ارائه ضمانت نامه

تعمیر کولر گازی ال جی: اعزام تعمیرکار به محل + ارائه ضمانت نامه

آیا می دانستید که تعمیر کولر گازی ال جی توسط تعمیرکار که از تخصص و تجربه بالایی در این زمینه برخوردار است، چقدر می تواند بهتر و به صرفه تر باشد؟

به همین دلیل برای جلوگیری از آسیب های بیشتر و هزینه های اضافی، سرویس و نگهداری از کولر اسپلیت ال جی خود را به مراکز تخصصی و معتبر بسپارید. پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه تعمیر و نگهداری کولرهای گازی ال جی و هزینه سرویس های دوره ای، تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

چناچنه به اعزام تعمیرکار سایر انواع اسپلیت به جز LG نیاز دارید می توانید از صفحه تعمیر کولر گازی بازدید کنید.

کولر گازی ال جی چه زمانی به تعمیر نیاز دارد؟

ال جی یکی از برندهای معتبر و موفق کره ای است، که در زمینه طراحی و تولید لوازم برقی خانگی، انواع کولر گازی و داکت اسپلیت فعالیت دارد و به دلیل کیفیت بالای محصولاتش نه تنها در کشور خود بلکه در ایران و سایر کشورها هم خوش درخشیده است و طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است.

کولر اسپلیت ال جی هم مانند سایر سیستم های سرمایشی ممکن است به مرور زمان و عدم توجه به سرویس های دوره ای و نگهداری نادرست دچار مشکل شده و سرمای مطلوبی نداشته باشد.

می دانید که خراب شدن و از کار افتادن سیستم سرمایشی در روزهای گرم تابستان چقدر می تواند عذاب آور و کلافه کننده باشد، از همین رو پیشنهاد می شود که تعمیر کولر گازی ال جی خود را به مراکز تخصصی و معتبر که مجهز به کادر حرفه ای و با تجربه هستند، بسپارید.

چنانچه به خدمات سرویس کولر گازی نیاز دارید می توانید به صفحه سرویس دوره ای مراجعه کنید.

روش عیب یابی کولر گازی ال جی (LG)

عیب یابی انواع کولرهای اسپلیت جزء اقدامات مهمی است که همیشه قبل از تعمیر آن، باید توسط تعمیرکار صورت گیرد. سرویسکار در این مرحله از فرآیند تعمیر کولر گازی ال جی، با استفاده از ابزار مخصوص و پارامترهای مهم شروع به یافتن عیوب دستگاه می کند و با تجربه و تخصص بالایی که در این زمینه دارد، مشکلات و خرابی های پیش آمده را در کم ترین زمان ممکن برطرف می سازد.

تعمیر کولر گازی ال جی

نکته قابل توجه این که عیب یابی و تعمیر کولر گازی ال جی به دلیل پیچیدگی و تخصصی بودن، باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شوند. اگر می خواهید دستگاه شما سرمای مطلوبی داشته باشد و هزینه های زیادی را جهت تعمیر و نگهداری آن پرداخت نکنید، پیشنهاد می شود نسبت به این موضوع بی تفاوت نبوده و توصیه های ما را پذیرا باشید. قبل از سرویس و نگهداری دستگاه های سرمایشی، بهتر است با خرابی ها و مشکلات رایج آن که ممکن است با آن مواجه شده باشید، بپردازیم.

اگر به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد عیب یابی کولرهای ال جی هستید می توانید این مطلب را مطالعه کنید.

مشکلات و خرابی های مرسوم و رایج کولر گازی اسپلیت LG

 • روشن نشدن دستگاه
 • تمام شدن گاز سیستم سرمایشی
 • سرمای مطلوبی نداشتن
 • لرزش و صدای ناهنجار یونیت خارجی
 • خرابی برد اینورتر کولر اسپلیت LG
 • یخ بستن سطح لوله ها
 • پریدن فیوز خانه هنگام روشن شدن کولر اسپلیت
 • نمایش کد خطا
 • خرابی کمپرسور کولر گازی ال جی
 • کار نکردن ریموت کنترل
 • افزایش هزینه های برق مصرفی
تعمیرکار LG

خدمات تعمیر کولر گازی ال جی در مراکز تخصصی شامل چه مواردی می شود؟

همان طور که پیش تر گفته شد، تعمیر کولر گازی ال جی توسط تعمیرکار حرفه ای و با تجربه از اهمیت بالایی برخوردار است. عدم توجه به این موضوع و سپردن تعمیر و نگهداری آن به دست افراد آماتور و غیر حرفه ای علاوه بر خسارت مالی، آسیب ها و مشکلات بیشتری برای دستگاه شما به وجود می آورند.

کولرهای اسپلیت LG هم مانند سایر سیستم ها به نگهداری درست و سرویس های دوره ای، جهت پیشگیری از مشکلات و خرابی های احتمالی نیازمند هستند. بنابراین؛ توصیه می شود تعمیر و نگهداری از سیستم های سرمایشی خود به نمایندگی ها و مراکز تخصصی که دارای کادر حرفه ای و با تجربه هستند، بسپارید.

این درحالی است که خدمات تعمیرات کولرهای خانگی ال جی در سایر کشور ها توسط خود شرکت LG به انجام می رسد.

خدمات تعمیر کولر گازی LG در مجموعه ما شامل موارد زیر می باشد:

 1. عیب یابی کامل و رفع مشکلات دستگاه
 2. شارژ گاز کولر اسپلیت
 3. تعمیر برد اینورتر کولر گازی ال جی
 4. برطرف کردن نشتی دستگاه
 5. تعمیر انواع سیستم های سرمایشی و تهویه
 6. تعمیر و تعویض قطعات یونیت داخلی و خارجی دستگاه
 7. تعمیر کندانسور
 8. سرویس کامل و دوره ای اسپلیت ال جی
 9. تعمیر یا تعویض ترموستات

سرویس کولر گازی ال جی شامل چه مواردی می شود؟

همان طور که پیش تر گفته شد، تمام سیستم های گرمایشی و سرمایشی، بعد از خریداری نیاز به نگهداری و سرویس های دوره ای دارند، تا بتوانند با توجه به طول عمر مفیدشان، به درستی کار کنند. با سرویس کولر گازی ال جی خود علاوه بر افزایش بهره وری دستگاه، از بروز مشکلات و خرابی های احتمالی آن جلوگیری می کنید و با خیالی آسوده از سیستم سرمایشی خود استفاده می کنید.

تعمیر کولر گازی پنجره ای ال جی

سرویس کولر گازی( LG) شامل موارد زیر می باشد:

 1. شست و شوی کامل یونیت داخلی و خارجی
 2. بررسی مسیر خروجی آب
 3. سرویس قطعات داخلی یونیت داخلی و خارجی کولر گازی
 4. تمیز کردن فیلترها
 5. بررسی و سرویس کویل کولر اسپلیت
 6. سرویس پنل خارجی (کندانسور)
 7. شارژ گاز دستگاه
 8. بررسی سنسورهای دما یا ترمیستور

اهمیت سرویس کولر گازی LG

همان طور که می دانید کولر های گازی و سایر سیستم های سرمایشی عمر طولانی ندارند، اما این به این منظور نیست که شما نمی توانید تا آخر عمر از سیستم ها استفاده کنید، بلکه با نگهداری درست و پرداختن به سرویس های دورهای از خراب شدن و از کار افتادن زود هنگام سیستم جلوگیری کنید و می توانید با خیالی آسوده تا مدت های طولانی از کولر اسپلیت خود به نحو احسن استفاده کنید. پس با این حال می توان گفت که سرویس کولر گازی ال جی باعث طولانی شدن عمر سیستم هم می شود. با انجام این کار علاوه بر جلوگیری از خسارت های احتمالی، هزینه های تعمیر و سرویس دستگاه هم کاهش می یابد.

اما در ایران بسیاری از افراد انجام این کار را بیهوده انگاشته و از پرداخت هزینه ها شانه خالی می کنند و حاضر نیستند برای اینکه کولر گازی آسیبی نبیند و عمر طولانی داشته باشد، هزینه کنند. اما لازم است بدانید که هر فردی بعد از خرید کولر گازی LG باید برای سرویس و نگهداری سیستم برنامه ای منظم و مرتب بچیند که طی دوره های مشخصی به سرویس دهی دستگاه بپردازد. لازم به ذکر است که هر کسی نمی تواند از پس این کار برآید و بر انجام این کار باید از مراکز تخصص کمک بگیرید.

تعمیرکار اسپلیت ال جی

نکات مهم درباره نگهداری درست و اصولی از کولر گازی ال جی

قبل از اینکه جهت سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی خود با مجموعه ما تماس حاصل نمایید، ما قصد داریم چندین نکته مهم را در اختیار شما قرار دهیم که شما با توجه به آنها بتوانید از دستگاه و سیستم سرمایشی خود به بهترین نحو مراقبت و نگهداری کنید.

 • زمانی که از اسپلیت LG خود استفاده می کنید، هر از چندگاهی عملکرد آن را بررسی کرده و ببینید که مانند همیشه سرمای مطلوبی دارد یا خیر.
 • به طور مداوم سیستم تهویه(HVAC) خود را از نداشتن نشتی آب یا گاز مبرد بررسی و چک کنید.
 • فیلترهایی که دسترسی راحت تری به آنها دارید را از گرد و غبار و کثیفی بشویید، زیرا باعث کند شدن عملکرد دستگاه می شود.
 • کولر گازی اسپلیت را بررسی کرده و ببینید که صدای ناهنجار یا لرزشی نداشته باشد.

آشنایی با کدهای خطا کولر گازی LG

زمانی که در سیستم سرمایشی شما مشکلی پیش بیاید، برد دستگاه آن را تشخیص داده و بلافاصله با نمایش یک کد مشخص به شما خبر می دهد که دستگاه دچار مشکل شده و به تعمیر نیاز دارد. به آن کدهای مشخص، کد خطا یا ارور کد می گویند.

برای برطرف کردن مشکلات سیستم سرمایشی خود ابتدا می بایستی به سراغ دفترچه راهنما آن بروید و متوجه شوید که مفهوم این کد چیست و نشانگر چه مشکلی است، تا بتوانید به رفع آن اقدام فرمایید. برطرف کردن کد خطا به تخصص و مهارت بالا نیاز دارد، بنابراین اگر در تعمیر کولر گازی ال جی هیچ تخصص و تجربه ای ندارید، توصیه می شود از انجام این کار منصرف شده و آن را به یک فردی که تخصصی در این زمینه داشته باشد، بسپارید.

در کولر گازی LG چند نوع ارور کد وجود دارد؟

کولرهای گازی در انواع و مدل های مختلفی طراحی و تولید می شوند که نوع و خطای هر مدل با دیگر مدل های کولر اسپلیت متفاوت است. بنابراین؛ نمی توانیم لیست دقیقی از ارور کدها را در اختیارتان قرار دهیم. اما در کل؛ خطاها در کولر گازی و سایر سیستم های سرمایشی در قسمت های مختلف شامل، سنسورهای بخش بیرونی، سنسورهای بخش داخلی، سنسور ولتاژ، عملکرد غیر عادی سیستم، عدم کارکرد صحیح برد اینورتر، اشکال در موتور و فن داخلی و بیرونی، اشکال در سوئیچ کنترل دمای کمپرسور، افت ولتاژ مدار تغذیه و خرابی حافظه EEPROM و غیره می باشد.

آیا برطرف کردن ارور کدهای سیستم سرمایشی LG به تخصص و تجربه بالا نیاز دارد؟

البته که یافتن عیوب دقیق دستگاه و رفع مشکلات آن مستلزم تجربه و مهارت بالا در زمینه تعمیر و سرویس کولر اسپلیت و ابزار مخصوص به آن است، اما بسیاری از ارور کدها ساده بوده و شما به راحتی می توانید با انجام دادن چندین کار، آن را برطرف سازید، اما فهمیدن یکسری از ارور کدها به تخصص نیاز دارد.

پس در نتیجه، اگر سیستم سرمایشی شما هم کد خطایی را نشان دادو شما قادر به رفع آن نبودید، جای هیچ نگرانی نیست، می توانید با مجموعه ما تماس گرفته تا همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن در محل مورد نظر حضور یافته و مشکلات سیستم سرمایشی شما را برطرف سازند.

تعمیر یونیت خارجی کولر گازی ال جی

چه زمان های باید به شارژ گاز کولر اسپلیت LG بپردازید؟

کولر های گازی در موقعیت های مختلفی از جمله زمانی که دستگاه به تازگی نصب و راه اندازی شده است، یا زمانی که گاز دستگاه به طور کامل به پایان رسیده است یا زمانی که گاز دستگاه شما رو به اتمام است، به شارژ گاز نیاز دارد. مواقعی که گاز اسپلیت رو به اتمام است، علائمی را از خود بروز می دهد که شامل موارد زیر می باشد:

 • نداشتن سرمای مطلوب و پرتاب درست باد
 • برفک زدن روی پنل و لوله های اواپراتور
 • کاهش آمپر سیستم
 • صدا دادن و لرزش کمپرسور
 • پایین آمدن حرارت مکش کولر گازی
 • عملکرد نادرست کمپرسور

در چنین شرایطی جهت شارژ کولر گازی باید از تعمیرکار اسپلیت LG کمک بگیرید.

هزینه سرویس و تعمیر انواع کولراسپلیت ال جی به چه عواملی بستگی دارند؟

زمانی که حرف از تعمیر کولر گازی (LG) به میان می آید، بعد از در نظر گرفتن مهارت و کیفیت کار تعمیرکار، هزینه و قیمت آن ذهن ما را به خود مشغول می دارد. مشخص کردن قیمت دقیق تعمیر و سرویس سیستم های سرمایشی بدون بررسی کارشناسان کاری غیرممکن می باشد. زیرا متخصصین و تعمیرکاران باید از پروژه مورد نظر دیدن کرده و با توجه به تخصص و فاکتورهای تاثیرگذار در آن، هزینه نهایی را به مشتریان اعلام کنند.

عوامل تاثیرگذار بر روی هزینه تعمیر و سرویس اسپلیت های ال جی شامل موارد زیر می باشد:

 • نیاز به سرویس یا تعمیر و تعویض قطعه
 • تعداد، مدل و نوع سیستم سرمایشی
 • کولر گازی اینورتر است یا معمولی
 • زمانی که تعمیرکار جهت تعمیر یا سرویس دستگاه شما گذاشته است.
 • شارژ گاز دستگاه
 • میزان تجربه و مهارت تعمیرکار
 • محل زندگی
 • نوع خرابی و سختی کار

این موارد به طور دقیق تر در مطلبی تحت عنوان هزینه نصب کولر گازی توضیح داده شده است.

عنوان خدمت ( طبق تعرفه های سال 1400 )از قیمت (تومان)تا قیمت ( تومان)
سرویس کامل کولر گازی ال جی120.000250.000
تعویض روغن کمپرسور150.000300.000
شارژ روغن کمپرسور120.000170.000
تعویض مهره رفت و برگشت و شیر75.000130.000
تعویض کمپرسور280.000390.000
تعویض کنتاکتتور75.000130.000
تعویض سنسور یونیت داخلی65.000120.000
تعویض بلوور یونیت داخلی120.000180.000
شست و شوی کامل مدار130.000200.000
شارژ گاز تکمیلی + به همراه هزینه گاز150.000250.000
شارژ گاز کامل + به همراه هزینه گاز250.000490.000
اجرت تعویض فیلتر درایر60.00080.000
تعویض قطعات یونیت داخلی100.000200.000
رفع لرزش یونیت داخلی و خارجی100.000200.000
رفع نشتی گاز + به همراه وکیوم کامل120.000250.000
تعویض شیر برقی200.000300.000
تخلیه آب درین30.00060.000
لوله کشی مسیمتری 30.000120.000
کابل کشیمتری 3.0006.000
تعویض لوله مویی150.000250.000
هزینه تعویض برد الکتریکی+ ایاب و ذهاب250.000350.000
هزینه نصب پایه فلزی بر روی دیوار + سوراخ کاری محل پایه یونیت داخلی170.000185.000
اجرت تعمیر و تعویض خازن کولر اسپلیت + ایاب و ذهاب250.000350.000
تعمیر کولر گازی LG

مجموعه ما برای تعمیر و سرویس کولرهای گازی ال جی چه مناطقی را تحت پوشش خود قرار داده است؟

مجموعه ما برای بالا بردن سرعت در برطرف کردن مشکلات دستگاه شما و دشوار بودن اعزام تعمیرکار از یک نقطه به نقطه دیگر، تمام نیروهای متخصص خود را در 4 ناحیه مختلف ( غرب، شمال، شرق، جنوب) مستقرکرده است، تا در صورت تماس با این مجموعه و ثبت درخواست اعزام تعمیرکار جهت تعمیر کولر گازی ال جی، تکنسین ها در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت در محل مورد نظر حضور یابند.

چرا پیشنهاد می شود تمامی خدمات سرویس و تعمیرات کولرهای گازی LG خود را به مجموعه ما بسپارید؟

سپردن تمامی خدمات تعمیر و نگهداری از سیستم های سرمایشی خود به مجموعه ما یکسری مزایا به همراه دارد، که در صورت تماس با ما، شامل حال شما مشتریان عزیز می شود. مزیت ها و ویژگی هایی که ما را از رقبا و سایر مراکز فنی و مهندسی مجزا می سازد، دربرگیرنده موارد زیر می باشد.

 • دارای کادر حرفه ای و نیروهای متخصص
 • خدمت رسانی به صورت شبانه روزی و 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل
 • ارائه کارت گارانتی و ضمات نامه 90 روزه
 • به کارگیری قطعات یدکی و با کیفیت
 • سرویس و تعمیر کولر گازی ال جی در کوتاه ترین زمان و با بهترین قیمت
 • ارائه خدمت در محل مورد نظر
 • امکان مشاوره با کارشناسان و متخصصین
 • تمامی خدمات از جمله عیب یابی، تعمیر و نگهداری و سرویس سیستم های سرمایشی و گرمایشی به صورت اصولی و زیر نظر کارشناسان ما صورت می گیرد.
 • داشتن سابقه طولانی مدت و درخشان در حیطه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های تهویه و تجهیزات تاسیساتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar