تعمیر کولر گازی میتسوبیشی: تعمیرکار اسپلیت میتسوبیشی در تهران

کولرگازی میتسوبیشی یک برند معروف در تهویه مطبوع است که برای کارکرد بهتر نیاز به سرویس و نگهداری به صورت دوره ای دارد. ما در این مقاله تجربیات خود را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید اطلاعات کاملی از چگونگی فرآیند تعمیر کولر گازی میتسوبیشی و نحوه سرویس این دستگاه داشته باشید، در ادامه با ما همراه باشید.

لازم است بدانید که می توانید با مراجعه به صفحه تعمیر کولر گازی از شرایط اعزام تعمیرکار برای سایر انواع کولر گازی نیز مطلع شوید.

عیب یابی کولرگازی میتسوبیشی

عیب یابی دستگاه را باید قبل از تعمیرات انجام دهید تا مشکل اصلی دستگاه یا قطعه مشخص شود. عیب یابی کولرگازی میتسوبیشی یک کار تخصصی و حرفه ای است و باید توسط یک تعمیرکار انجام شود، در صورتی که خودتان می خواهید عیب یابی را انجام دهید با ما در ادامه همراه باشید.

نحوه تعمیرعیب یابیخرابی
فیلر ها تعویض شوندعملیات شارژ گاز انجام شود  کثیف بودن فیلتر هاکم بودن گاز کولرگازی  باد گرم زدن کولرگازی میتسوبیشی
لوله شکسته تعویض شودسینی شکسته تعویض شودشکستگی لوله آب خروجی شکستن سینی پشت کولر گازینشتی
خارج کردن شی داخل پروانهمحکم کردن پیچ شل شدهمحکم کردن پیچ شل شدهاشکال در پروانه فنشل شدن پیچ و مهره کمپرسورشل شدن پیچ های پشت سینیسرو صدا در کولرگازی
بررسی خرابی ترموستات به کمک مولتی متر، در صورت خرابی تعویض شوددر صورت خرابی کمپرسور تعویض شود  اشکال در ترموستاتخرابی خازن  خاموش شدن کولرگازی
به کمک فاز متر اتصال بررسی شوددر صورت خرابی خازن تعویض شود تعویض برد در صورت تعمیر نشدناشکال در اتصال برقیخرابی خازن اشکال در برد الکتریکی  روشن نشدن
بررسی کامل فن نیاز به تعمیر یا تعویض عملیات شارژ گاز انجام شود شستو شوی فیلتر ها انجام شودخرابی فنکم بودن گاز در کولرگازیکثیف بودن فیلتر هابرفک زدن کولرگازی
کولر گازی اینورتر میتسوبیشی

ارورهای کولرگازی میتسوبیشی

در تمامی کولرگازی ها یک دفترچه راهنما از اروهایی که ممکن است برای دستگاه پیش بیاید وجود دارد. با به نمایش درآمدن این ارورها روی صفحه نمایشگر دستگاه فرآیند تعمیر برای کارشناس سریع تر خواهد شد. ارورها در بیشتر مواقع بر اثر کارکرد طولانی مدت و داغ کردن سیستم نمایش داده می شوند. در صورت نداشتن دفترچه راهنما می توانید از اطلاعاتی که در ادامه از تمامی ارورهای کولرگازی میتسوبیشی آورده ایم، استفاده کنید.

مفهوم ارورکد ارور
 کم بود میزان شارژ گازE1
مشکل از موتور فنE3
بیش از حد بودن جریان برقE4
خرابی سنسور دماE5
ایراد از بردE6
اشکال از مدار بردE7
ایجادر در ارتباط بین یونیت داخلی و خارجیE8
نقص دستگاه تهویهA0
وجود اشکال در مدار تغذیه بردA2
وجود مشکل در اتصال کوتاه دستگاهA3
قطع شدن جریان متناوب دستگاهA6
خطا در سیگنال دهی دستگاهA7
ایجاد نقص در برق ورودی دستگاهA8
مشکل از انتقال واحد اصلیA9
تعمیر کمپرسور کولر گازی اینورتر میتسوبیشی

هزینه تعمیر کولرگازی میتسوبیشی چقدر است؟

تعیین هزینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند:

 • میزان و نوع خرابی دستگاه
 • مدل کولرگازی
 • تعویض قطعات خراب مانند: تعویض خازن، برد، کمپرسور…
 • مدت زمانی که تعمیرکار وقت صرف تعمیر می کند

همه این عوامل در هزینه تقربی اثر گذار خواهند بود و تعیین هزینه اصلی بعد از حضور کارشناس به محل شما و بازدید دقیق کولرگازی به شما اعلام می شود، تمامی هزینه ها از سمت شرکت ما بسیار منصافه و بر اساس تعرفه اتحادیه می باشد.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی
تعمیرات اسپلیت میتسوبیشی

پروسه تعمیر کولرگازی میتسوبیشی توسط تعمیرکار چگونه انجام  می شود ؟

تمامی شرکت ها و مراکز تخصصی در زمینه تعمیرات انواع کولرگازی یک پروسه خاص برای تعمیر دارند. به طور کلی از شروع تا اتمام اقدامات لازم جهت تعمیر کولر گازی میتسوبیشی موارد زیر را شامل می شوند:

 1. ثبت در خواست شما برای تعمیرکار کولر گازی
 2. حضور کارشناس در محل شما
 3. بررسی و عیب یابی دستگاه
 4. تعمیر و رفع عیب کولرگازی
 5. جایگزین کردن قطعه معیوب در صورت نیاز

برای ثبت درخواست تعمیر کولر گازی میتسوبیشی، شما می توانید از طریق سایت و همچنین شماره تماس داخل سایت با ما در تماس باشید.

جالب است بدانید که این خدمات در کشورهای دیگر به صورت اختصاصی توسط خود شرکت میتسوبیشی ارائه می شود، اما در کشور ایران تنها توسط شرکت های معتبری همچون راگاسرد به شما ارائه می شود.

تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

سرویس کولرگازی میتسوبیشی

همان طور که می دانید تمامی سیستم ها برای افزایش عمر مفید خود و همچنین جلوگیری از خرابی، به سرویس و نگهداری نیاز دارند. سرویس کولرگازی میتسوبیشی به منظور افزایش طول عمر و کارکرد بهتر دستگاه انجام می شود، برخی از قطعاتی که در فرآیند سرویس دهی دستگاه مورد بررسی قرار می گیرند عبارت اند از:

 • سرویس فین ها و کویل ها
 • سرویس فیلتر هوا
 • بررسی نشتی آب
 • سرویس کویل کندانسور
 • بررسی لوله درین
 • سرویس سنسور ها  

همه این عوامل می توانند در صورت عدم سرویس به موقع دستگاه، باعث افزایش هزینه برق و همچنین خرابی های بیشتر را برای شما به بار بیاورند. سرویس کولرگازی را باید به صورت دوره ای و با شروع فصل سرما یا فصول گرما انجام دهید.

کولر گازی میتسوبیشی در چه مواقعی به شارژ گاز نیاز دارد؟

لازم است بدانید که سیستم های سرمایشی مانند کولر اسپلیت برای راه اندازی و استارت خوردن نیاز به گاز مبرد دارند، به طوری که اگر گاز در سیستم نباشد کولر باد خنک نخواهد داد و همچنین عملکرد خوبی نخواهد داشت. زمانی که گاز سیستم رو به اتمام است از خود یکسری علائم نشان می دهد که یکی از شایع ترین آنها، خنک نکردن محیط است.

کولر گازی میتسوبیشی در سه حالت ممکن نیاز به شارژ گاز دارد. اولین حالت آن زمانی است که شما سیستم را تازه خریداری کرده و می خواهید نصب و راه اندازی شود. دومین حالت آن زمانی است که شما با عدم توجه به سرویس های دوره ای و بی خبر از همه جا گاز دستگاه به طور کامل تمام شده است و نیاز به شارژ گاز کامل دارد. سومین و آخرین حالت آن زمانی است که گاز مبرد در کولر رو به تمام شدن است و به شارژ گاز تکمیلی نیاز دارد.

خدمات مرتبط به کولر گازی میتسوبیشی در مجموعه ما شامل چه مواردی می شود؟

در مجموعه ما تمامی خدمات مرتبط به کولر گازی mitsubishi که در زیر ذکر شده است، توسط کادر مجرب و با تجربه به صورت اصولی و حرفه ای صورت می گیرد. شما می توانید برای سفارش هر یک از خدمات زیر با ما تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع ترین زمان و بهترین قیمت نیاز شما را برطرف سازند.

 • تعویض کمپرسور کولر
 • تعمیر کولر گازی میتسوببیشی
 • سرویس و نگهداری
 • جا به جایی کولر گازی
 • تعویض خازن
 • رفع نشتی
 • عیب یابی کامل و اصولی
 • شارژ گاز (کامل- تکمیلی)
 • نصب و راه اندازی کولر میتسوبیشی
تعمیر کولر گازی mitsubishi
تعمیر کولر اسپلیت میتسوبیشی

مناطق تحت پوشش تعمیر کولر گازی میتسوبیشی در تهران کدامند؟

شرکت راگاسرد با بهره گیری از تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه در زمینه تعمیر کولر گازی میتسوبیشی آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن تهران هستند. نیروهای مجوعه ما در تمامی نقاط تهران ساکن هستند تا با درخواست شما در سریع ترین زمان ممکن خود را به محل مورد نظرتان برسانند و برای تعمیر قطعات خراب اقدامات لازمه را انجام دهند.

مناطق تحت پوشش مجموعه ما شامل نقاط زیر می شود:

 • جنوب تهران
 • شمال تهران
 • شرق تهران
 • غرب تهران

امتیاز شرکت ما نسبت به سایر شرکت ها برای تعمیر کولر گازی میتسوبیشی

مزیت انتخاب شرکت راگاسرد برای تعمیر کولر گازی میتسوبیشی و همچنین نصب و سرویس آن نسبت به سایر رقبا شامل موارد زیر می شود:

 1. استخدام نیروی کار متخصص و حرفه ای در زمینه خدمات کولرگازی میتسوبیشی
 2. اعزام سریع نیرو در محل شما
 3. ضمانت نامه ۶ ماه
 4. دریافت کمترین هزینه برای تعمیرات و سایر خدمات

خدمات ۲۴ ساعته شبانه روز در تمامی مناطق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar