لوله کشی ساختمان در تهران

لوله کشی ساختمان یکی از اقدامات مهم در تاسیسات است و کیفیت و نحوه صحیح پیاده سازی آن از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورتی که کوچکترین خطایی در لوله کشی هر یک از بخش‌های ساختمان به وجود بیاید، به دلیل نصب لوله ها به شکل توکار و داخل دیوارها، رفع آن مشکل کار راحتی نخواهد بود. اگر شما هم برای لوله کشی فاضلاب، آب گرم و سرد و… ساختمان خود به دنبال شرکتی معتبر هستید، می‌توانید از خدمات ما بهره‌مند شوید.

ادامه این مطلب ↶
لوله کشی ساختمان در تهران

لوله کشی ساختمان شامل چه بخش‌هایی می‌شود؟

لوله کشی ساختمان، به قسمت های مختلفی تقسیم بندی می شود که انجام هر قسمت نیازمند دانش تخصصی است و تنها یک نفر نمی تواند از پس انجا لوله کشی تمامی بخش های سازه بربیاید. انواع مختلف این سیستم ها شامل موارد زیر می شود:

لوله کشی گاز

لوله کشی گاز یکی از زیر مجموعه های لوله کشی ساختمان به شمار می رود و از این طریق می توان گاز شهری را به فضاهای مشخصی از بخش های یک ساختمان منتقل کرد. در نظر داشته باشید که به دلیل نشتی گاز و سایر خطرات احتمالی دیگر، حتما باید این کار توسط پیمانکاران مورد تایید نظام مهندسی صورت گیرد؛ در غیر این صورت ممکن است منجر به ایجاد خطرات مالی و جانی جبران ناپذیری شود. از فاکتورهای موثر در تعیین هزینه حاصل از لوله کشی گاز ساختمان، می توان به مساحت سازه، جنس لوله های مورد استفاده و نوع لوله کشی روکار و توکار اشاره کرد.
لوله کشی ساختمان

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی فاضلاب از دیگر اقدامات مهم در سیستم لوله کشی ساختمان است که در صورتی که بدون رعایت اصول و قواعد انجام شود، سبب بروز مشکلاتی نظیر؛ انتشار بوی نامطبوع در محیط، پخش آلودگی در فضا و خسارت های بیشتر می شود. امروزه، برای لوله کشی فاضلاب‌ها از لوله پلیکا استفاده می کنند و این نوع لوله ها را به کمک چسب پی وی سی به هم متصل می‌کنند؛ اما در گذشته برای انجام اینکار از لوله‌هایی از جنس چدن استفاده می‌شده است. یکی از مهم‌ترین نکاتی که در لوله کشی این بخش از ساختمان باید به آن توجه شود، شیب و زاویه قرارگیری لوله‌ها است که باید توسط لوله کش با دقت انجام شود.
لوله کش

لوله کشی آب گرم و سرد مصرفی

لوله کشی آب سرد و گرم از سری اقداماتی است که در حین ساخت سازه، توسط افراد متخصص انجام می‌شود. به کمک این سیستم، آب شهری از طریق لوله‌ها به قسمت‌های مختلف یک ساختمان منتقل می‌شود. لوله کشی آب به دو قسمت آب گرم و سرد تقسیم بندی می‌شود و حتما باید براساس استاندارها و فاکتورهای تعیین شده توسط سازمان آب و فاضلاب صورت گیرد. در نظر داشته باشید که لوله کشی آب آشامیدنی و آب شست وشو و نظافت همگی از منبع آب خوراکی تامین می شوند؛ به همین دلیل است که گفتته می شود در مصرف آن صرفه جویی کنید.

لوله کشی شوفاژ

همانطور که می دانید، شوفاژ یکی از سیستم‌های گرمایشی است که امروزه در بسیاری از ساختمان ها جهت تامین گرمای فضا مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صورت استفاده از این سیستم، باید نقشه محل قرارگیری لوله‌های آن پیش از ساخت بنا مشخص شود. لوله کشی شوفاژ می‌تواند به صورت روکار یا توکار نصب شود؛ در نوع توکار، لوله ها داخل کف و در انواع روکار، لوله ها در معرض دید قرار می‌گیرند.
لوله کشی

راگاسرد در زمینه لوله کشی ساختمان جهت جلب رضایت مشتریان خود چه مزایایی ارائه می‌دهد؟

از ابتدا تا کنون، جلب رضایت مشتریان و فراهم کردن راحتی و دسترسی راحت‌تر آنها به تعمیرکاران متخصص، یکی از مهم‌ترین دغدغه های این مجموعه به شمار می‌رود. در همین راستا، راگاسرد در کنار کلیه خدمات مرتبط با نگهداری و تعمیر انواع سیستم‌های تهویه مطبوع، مزایای دیگری را برای شما عزیزان در نظر گرفته است که شامل موارد زیر می شوند:

  • اعزام لوله کش در کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • در نظر گرفتن هزینه مناسب
  • ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و در تمام مناطق تهران
  • امکان مشاوره با کارشناسان باتجربه
  • ارائه ضمانت نامه مدت دار جهت تضمین خدمات انجام شده

لوله کشی آشپزخانه

در صورت تمایل به دریافت خدمات راگاسرد چه اقدامی باید بکنید؟

در صورتی که مایل به دریافت خدمات از این مجموعه می‌باشید، می توانید از دو راه اقدام کنید؛ روش اول، تکمیل فرم درخواست سفارش موجود در سایت و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن‌های درج شده در صفحه وب سایت می‌باشد. بعد از تماس شما، کارشناسان مجموعه جهت بررسی های لازم و تحلیل نقشه برای پیاده سازی محل دقیق لوله ها به آدرس مورد نظر اعزام می شوند و بعد از تاییدات نهایی به لوله کشی ساختمان می پردازند. در نظر داشته باشید که بعد اغاز اتمام پروژه، ضمانت نامه ای در جهت تضمین خدمات انجام شده به صورت مدت‌دار به شما عزیزان ارائه می شود.

avatar