درباره ما

درباره ما

مجموعه راگا سرد یکی از شرکت های فنی و مهندسی می باشد که در زمینه راه اندازی، نگهداری و تعمیر انواع مختلف سیستم های سرمایشی خدمات ویژه ای را ارائه می دهد. از آنجایی که سیستم های سرمایشی در فراهم نمودن آسایش و رفاه حال ساکنین نقش مهمی را ایفا می کنند، نصب صحیح و تعمیرات آنها هم از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مجموعه تلاش شده تا از بهترین و حرفه ای ترین متخصصین فنی بهره گرفته شود. همچنین لازم است بدانید تمامی افراد مشغول به کار از فیلترهای مختلف رفتاری، تخصصی و تجربی عبور کرده اند تا بتوانند خدماتی درخور اعتماد شما عزیزان ارائه دهند.

خدمات مجموعه راگاسرد شامل چه تجهیزاتی می شود ؟

 با پیشرفت علم و فناوری، تجهیزات سرمایشی روز به روز پیشرفته تر می شوند و با تنوع بیشتری در بازار عرضه می شوند. انواع مختلفی از این سیستم ها وجود دارند که هریک دارای مشخصات و ویژگی های خاصی هستند که هنگام نصب و تعمیر آنها لازم است با تمامی بخش های به کار رفته در ساختارشان آشنا باشیم. انواع سیستم های برودتی که کارشناسان فعال راگاسرد در راه اندازی و نگهداری آنها دارای تخصص و تسلط هستند ، شامل موارد زیر می شود:

  • انواع چیلرهای جذبی و تراکمی
  • فن کویل
  • کولر گازی
  • اسپلیت و داکت اسپلیت
  • کولر آبی
  • مینی چیلر
  • کانال سازی دریچه های تجهیزات سرمایشی
  • هواسازها

چرا باید شرکت راگاسرد را انتخاب کنیم؟

جلب رضایت و فراهم کردن آسایش خاطر شما عزیزان همواره یکی از مهم ترین دغدغه های مجموعه ما بوده است. به همین دلیل است که در این مجموعه تلاش شده از تعمیرکارانی استفاده شود که تخصص کافی روی انواع مختلف مدل های این سیستم های سرمایشی و برندهای گوناگون را در اختیار داشته باشند.

از دیگر مزایای انتخاب مجموعه ما می توان به اعزام سریع تعمیرکار در هر زمانی از شبانه روز اشاره کرد، تمامی افراد ما در تمام نقاط و مناطق تهران به صورت نیروهای مستقر و 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و در صورت تماس و دریافت اطلاعات ، طی کوتاه ترین زمان ممکن در محل حاضر می شوند.

پرسنل شرکت راگاسرد در جهت مهیا کردن راحتی هر چه بیشتر مشتریان خود، بعد از اتمام پروژه و انجام کار، کارت گارانتی مدت داری را به شما ارائه می دهند و خدمت انجام شده را به مدت مشخصی تضمین می کنند. یکی دیگر از مزایایی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است، ارائه خدمات با بالاترین کیفیت ممکن و در نظر گرفتن مناسب ترین هزینه می باشد.

جهت دریافت خدمات ما چکار باید کنید؟

شما مشتریان عزیز می توانید در صورت تمایل به دریافت خدمات ما، از دو طریق اقدام نمایید؛ روش اول پر کردن فرم ثبت سفارش موجود در سایت می باشد و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن های درج شده در صفحه وب سایت مجموعه است. کارشناسان ما بعد از تماس و دریافت اطلاعات و آدرس نزدیک ترین تعمیرکار را به محل مورد نظرتان اعزام می کنند تا بعد از بررسی نهایی کار خود را با بالاترین دقت شروع کند.

avatar