خدمات نگهداری و تعمیر چیلر در کیش

چیلرها یکی از سیستم‌های تهویه مطبوع هستند که امروزه در بسیاری از ساختمان‌های اداری، تجاری و مسکونی کاربرد دارند. این سیستم‌های سرمایشی نقش مهمی را در مهیا کردن آسایش و راحتی ساکنین ایفا می‌کنند و جهت داشتن عملکرد بهتر و افزایش طول آنها بهتر است که به صورت دوره‌های زمانی مشخصی به رسیدگی و سرویس آنها بپردازید. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی را درباره خدمات نگهداری و تعمیر چیلر در کیش در اختیار شما عزیزان قرار دهیم، در صورت نیاز به تعمیر چیلر به دست افراد متخصص و مطالعه نکات مهم در زمینه نگهداری این سیستم‌ها تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نگهداری و سرویس چیلر در کیش

در نگهداری و سرویس چیلرها به صورت روزانه چه خدماتی ارائه می‌شود؟

چیلرها از سری سیستم‌‌های سرمایشی هستند که به دلیل تخصصی بودن و نقش مهمی که در راحتی ساکنین ایفا می‌کنند باید به صورت دوره‌های مشخص روزانه، هفتگی و ماهانه مورد بررسی قرار گیرند. سرویسکاران طی نگهداری و سرویس انواع چیلرها در کیش خدمات زیر را ارائه می‌دهند:

  • بررسی تمامی بخش‌ها جهت مطمئن شدن از نبود نشتی در سیستم
  • چک کردن فشار و دمای قسمت‌های مختلف چیلر
  • محاسبه و اندازه گرفتن مقدار سختی آب
  • بررسی نحوه عملکرد چیلر و اطمینان از کارکرد درست آن
  • اطمینان از میزان صحیح دبی، ظرفیت، غلظت و…

خدمات تعمیر چیلر در کیش

چرا باید نگهداری و تعمیر چیلر در کیش را به افراد ماهر بسپاریم؟

در نظر داشته باشید که در ساخت این سیستم‌های سرمایشی قطعات تخصصی بسیاری به کار رفته است که جهت تعمیر و نگهداری از آنها به دانش و تخصص مرتبط نیازمندید. این وسایل علاوه بر تخصصی بودن، قیمت بالایی هم دارند و اجزای به کار رفته در آنها گران و پرهزینه می‌باشند؛ به همین دلیل بهتر است هنگام بروز مشکل در سیستم حتما از افرادی استفاده کنید که مهارت کافی برای انجام این کار را در اختیار دارند.

توجه داشته باشید که در صورت سپردن تعمیرات چیلر در کیش به افراد مبتدی نه تنها مشکل ایجاد شده رفع نمی‌شود، بلکه ممکن است خرابی‌های بزرگ‌تری هم در سیستم به وجود بیاید.

اعزام تعمیرکار چیلر در کیش

مجموعه راگاسرد در زمینه خدمات نگهداری و تعمیر چیلر در کیش چه امتیازهایی را ارائه می‌دهد؟

فراهم ساختن راحتی و آسایش خاطر شما عزیزان همواره یکی از دغدغه‌های مهم مجموعه ما بوده است، به همین جهت در کنار ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و نگهداری انواع سیستم‌های تهویه مطبوع، امتیازهای زیر را برای مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ایم:

  • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته
  • بهره‌مندی از افراد متخصص و حرفه‌ای
  • ارائه ضمانت نامه مدت دار جهت تضمین خدمات
  • اعزام تعمیرکار طی کوتاه‌ترین زمان ممکن
  • در نظر گرفتن هزینه مناسب طبق تعرفه‌های تعیین شده

شرکت تعمیر چیلر در کیش

جهت دریافت خدمات تعمیر چیلر در کیش توسط راگاسرد چه باید بکنید؟

در صورت تمایل به دریافت خدمات نگهداری و تعمیر انواع چیلر در کیش می‌توانید از دو طریق اقدام نمایید؛ روش اول تکمیل فرم سفارش و روش دوم تماس با یکی از شماره تلفن‌های مندرج در صفحه وب سایت مجموعه می‌باشد. کارشناسان ما بعد از دریافت اطلاعات مورد نیاز، طی سریع‌ترین زمان ممکن نزدیک‌ترین تعمیرکار را به آدرس مورد نظرتان اعزام می‌کنند. قابل توجه است که مجموعه راگاسرد بعد از اتمام کار ضمانت نامه‌ای را جهت تضمین خدمات انجام شده به صورت مدت‌دار به شما مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

avatar